+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

25.04.2019
Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник з обранням на посаду завідувача кафедри обліку і оподаткування!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник з обранням на посаду завідувача кафедри обліку і оподаткування!

Шановна Людмила Юріївна! Вітаємо Вас з призначенням на посаду завідувача кафедри обліку і оподаткування! Нова посада – нові можливості, що відкривають горизонт. Нехай шлях до нього буде захоплюючим, приємним, наповненим успіхом. У Вашому активі – вагомі професійні досягнення та управлінський талант. Щиро бажаємо конструктивної роботи, творчої енергії для досягнення значних успіхів у всіх починаннях,ефективного вирішення викликів сучасності.

Читати повністю

25.04.2019
Секційне засідання  Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУСЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС

24 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС. В роботі секції приймало участь 58 студентів та 11 викладачів кафедри обліку і оподаткування. Протягом роботи секції було заслухано і обговорено 17 наукових доповідей студентів.

Читати повністю

19.04.2019
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»Читати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

17 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Читати повністю

18.04.2019
Подорож сторінками стародруківЧитати повністю

Подорож сторінками стародруків

Відповідно до Плану проведення організаційно-просвітницьких заходів у 2019 році в науковій бібліотеці Уманського НУС студенти 11-о та 31-о груп відвідали музейну кімнату «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де взяли участь у в виховній годині «Лікар Уманського училища садівництва і землеробства», присвяченій до 165-річчя від дня народження Ю.Л. Крамаренка.

Читати повністю

11.04.2019
Участь студентів кафедри обліку і оподаткування в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

Участь студентів кафедри обліку і оподаткування в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС – Юлія Тихонюк та Вікторія Стригун вкотре підтвердили високий рівень знань та практичних навичок. На цей раз в Миколаївському національному аграрному університеті, де 8-10 квітня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Супроводжувала студентів завідувач кафедри обліку і оподаткування доктор економічних наук, доцент Людмила Мельник.

Читати повністю

10.04.2019
Екзотика в Уманському НУСЧитати повністю

Екзотика в Уманському НУС

У рамках виховного заходу 09 березня 2019 р. студенти 11-о, 11к-о, 31-о груп спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали усі відділи теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС. Студенти мали унікальну можливість побачити на власні очі різноманітні тропічні рослини (хурма, мушмула, гранат, ківі, фініки та інші), познайомитись із особливостями їх вирощування, а також відчути аромат квітучих дерев з лимонарію.

Читати повністю