07.05.2023
Бажаємо перемагати !Читати повністю

Бажаємо перемагати !

04 квітня 2023 року колектив кафедри обліку і оподаткування гостинно зустрічав випускників ВСП "Ананьївський аграрно-економічний фаховий коледж УНУС".

21.04.2023
Секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської конференціїЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської конференції

20 квітня 2023 року на кафедрі обліку і оподаткування було проведено секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської онлайн-конференції приуроченої 100-річчю від для народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка.

01.04.2023
АНГЛІЙСЬКА МОВА- ЗАСІБ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦЯЧитати повністю

АНГЛІЙСЬКА МОВА- ЗАСІБ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦЯ

30 березня 2023 року для студентів 21-о та 22-о груп, доцентом Світланою Михайловиною була проведена лекція англійською мовою на тему: Облік, оцінка основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (Accounting, assessment of fixed assets and other non-current material assets).

24.03.2023
Гостьова лекція – активний метод навчання сучасного рівня освіти   Читати повністю

Гостьова лекція – активний метод навчання сучасного рівня освіти

Вже доброю традицією у закладах вищої освіти стало проведення гостьових лекцій. Цей вид діяльності сприяє налагодженню співробітництва між закладами та комунікації науковців, студентів та викладачів. На засадах міжвузівської співпраці кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва та кафедри обліку і оподаткування та маркетингу Мукачівського державного університету 23 березня 2023 року було проведено гостьову онлайн лекцію на тему: «Мова комунікацій та діловий протокол у бізнес середовищі», доповідач Joseph Welsh, executive director of the Lehigh Valley Justice Institute, Pennsylvania, USA. Викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС та здобувачі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відгукнулися на пропозицію та активно долучилися до онлайн лекції.

24.03.2023
Науково-практичний семінар:  «Цифрова грамотність»: ефективність та безпечність використання сучасних цифрових технологій в обліку і оподаткуванні»Читати повністю

Науково-практичний семінар: «Цифрова грамотність»: ефективність та безпечність використання сучасних цифрових технологій в обліку і оподаткуванні»

ВИКЛАДАННЯ ФАХОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮЧитати повністю

ВИКЛАДАННЯ ФАХОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

13 березня 2023 року для студентів 31-о, 32-о та 31-ф груп, доцентом Світланою Михайловиною була проведена лекція англійською мовою на тему: Облік, оцінка основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (Accounting, assessment of fixed assets and other non-current material assets).