27.06.2019
Завершено акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»Читати повністю

27 червня 2019 р. завершила роботу експертна комісія.

26.06.2019
Продовжується акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування»   Читати повністю

Під час акредитаційної експертизи з метою оцінки якості підготовки бакалаврів з обліку і оподаткування експертною комісією була проведена комплексна перевірка залишкових знань студентів другого курсу денної форми навчання. Контрольні заміри залишкових знань проводили з використанням пакетів комплексних контрольних робіт (ККР).

Фініш – новий старт!Читати повністю

Фініш – новий старт!

З нагоди випуску молодших спеціалістів у ВСП «Тальнівський будівельно-економічний коледж» доценти кафедри обліку і оподаткування Оксана Крочак, Галина Аніщенко спільно з колегами з кафедри фінансів банківської справи та страхування Світланою Власюк й Олександром Транченко долучилась до світлого й радісного свята.

Вітаємо Ратушну Ольгу Павлівну  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Ратушну Ольгу Павлівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Ратушну Ольгу Павлівну з Днем народження!!!

25.06.2019
Розпочато акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю  071 «Облік і оподаткування»Читати повністю

Розпочато акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»

З метою проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» в Уманському національному університеті садівництва та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2019 р. № 919-л «Про проведення акредитаційної експертизи» 25 червня 2019 р. розпочала свою роботу експертна комісія.

21.06.2019
Знай свій рідний край!Читати повністю

Знай свій рідний край!

18 червня 2019 року студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС відвідали таємничі підземелля Василіанського монастиря.