Спортивна слава Уманського НУС!Читати повністю

Спортивна слава Уманського НУС!

Колектив кафедри обліку і оподаткування відає студентку 11-о групи Тітову Альону за виборене перше місце на Чемпіонаті України з універсального бою та її тренера, викладача з ДЗЮДО Василя Авксентійовича Миронюка, з перемогою підопічної.

Участь у науковій конференції!Читати повністю

Участь у науковій конференції!

21 травня 2019 року науковці кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС доктор економічних наук, професор Тамара Кучеренко та доктор економічних наук, доцент Людмила Мельник взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку», яка відбулася на базі Київського національного торгівельно-економічного університету.

Вітаємо нашу "Міс елегантність"!Читати повністю

Вітаємо нашу "Міс елегантність"!

Колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС вітає студентку 11-о групи Тітову Альону з участю у конкусрі Міс та Містер факультету економіки і підприємництва та отриманням титулу "Міс елегантність". Щиро вболівали за нашу конкурсантку і віримо в її майбутні перемоги.

11.05.2019
Поворотну фіндомогу більшу за 50 тис. грн повертайте через банкЧитати повністю

Поворотну фіндомогу більшу за 50 тис. грн повертайте через банк

Платежі на суму більше за 50 тис. грн проводьте через банки або небанківські фінустанови шляхом: переказу коштів із поточного рахунку на поточний рахунок; внесення коштів до банку чи небанківської фінустанови для подальшого їх переказу на поточні рахунки банку.

11.05.2019
Хай сяє сонцем в серці слово "МАТИ"!!!Читати повністю

Хай сяє сонцем в серці слово "МАТИ"!!!

11 травня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась виховна година майстер-клас присвячена до День матері в Україні, який цього року відзначатимуть 12 травня. Це свято – привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина в світі.

«Хто не знає свого минулого той не вартий майбутнього»!Читати повністю

«Хто не знає свого минулого той не вартий майбутнього»!

Цей вислів повинен бути спонукальним для молоді і студентства Уманського НУС. Тому студенти 11-о та 11-ко груп спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали музей історії Уманського НУС. 175-річна історія існування університету водночас вражала і захоплювала слухачів.