![Здоров'я понад усе!](assets/cache/images/2019/09/12/350x260-0-02-05-61e83df452986a0892a9ca611339691d3cf6944c752736fabb4ddc9cbf91a8de_1b7557a5.f95.jpeg)
Здоров'я понад усе!
12 вересня 2019 р. з метою популяризації здорового способу життя серед студентства і професорсько-викладацького колективу в Уманському НУС на факультеті економіки і підприємництва відбувся День здоров’я.
12 вересня 2019 р. з метою популяризації здорового способу життя серед студентства і професорсько-викладацького колективу в Уманському НУС на факультеті економіки і підприємництва відбувся День здоров’я.
З нагоди 175-річчя Уманського національного університету садівництва нагороджено подяками та почесними грамотами кращих членів колективу кафедри обліку і оподаткування за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки.
Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Володимира Семеновича з Днем народження!!!
Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Іванову Наталію Анатоліївну з Днем народження!!!
Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Оксану Іванівну Крочак з Днем народження!!!
Наукове стажування завідувача кафедри обліку і оподаткування, доктора економічних наук, доцента Людмили Мельник в Болгарії.