+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

22.10.2017
Правильний вибір професії – запорука успіху сучасної людини!Читати повністю

Правильний вибір професії – запорука успіху сучасної людини!

Профорієнтаційна робота як невід’ємна складова функціонування навчального закладу, покликана ознайомити потенційних здобувачів вищої освіти з переліком освітніх послуг, які надає Уманський національний університет садівництва.

Читати повністю

13.10.2017
З 2018 року Україна переходить на нові правила бухгалтерского облікуЧитати повністю

З 2018 року Україна переходить на нові правила бухгалтерского обліку

Для ряду підприємств зміняться правила щодо відкритості даних і необхідної кваліфіцаціі бухгалтерів. З 2018 року всі українські підприємства повинні вести бухоблік і складати фінансову звітність з урахуванням європейських правил. А саме, подавати так званий "звіт про управління" – документ, що містить не тільки фінансову інформацію, а й інші дані, що характеризують поточний стан і перспективи розвитку компанії. Щоб показати основні ризики і невизначеності в діяльності підприємства. Цієї долі зможуть уникнути тільки мікро- і малі підприємства, пише.

Читати повністю

13.10.2017
Творімо добро разом!Читати повністю

Творімо добро разом!

Наша сила – в єдності. Саме тому, в цей нелегкий для нашої країни час ми повинні об’єднуватися та підтримувати один одного, та в першу чергу не забувати про тих, хто дні і ночі, взимку і влітку оберігає наш спокій та мирне небо над головою.

Читати повністю

05.10.2017
Які зміни в закони про ЄСВ і соцстрахування ухвалено разом із пенсійною реформою?Читати повністю

Які зміни в закони про ЄСВ і соцстрахування ухвалено разом із пенсійною реформою?

Окрім змін у систему пенсійного страхування, згаданий Закон уносить зміни й до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме:

Читати повністю

05.10.2017
Закон щодо підвищення пенсій прийнято! Читати повністю

Закон щодо підвищення пенсій прийнято!

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (законопроект № 6614). Законодавчим актом передбачається удосконалити солідарну систему пенсійного страхування, звільнити її від невластивих видатків; диференціювати розміри пенсій залежно від набутого страхового стажу та отриманого заробітку; впровадити єдині підходи до обчислення пенсій.

Читати повністю

28.09.2017
Обмеження для платників єдиного податку 2-ї групи!Читати повністю

Обмеження для платників єдиного податку 2-ї групи!

ДФСУ у листі від 14.09.2017 р. №1964/Б/99-99-13-01-02-14/IПК нагадала, що до платників єдиного податку 2-ї групи згідно з пп. 2 п. 291.4 ПКУ належать фізособи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови що протягом календарного року вони відповідають сукупності таких критеріїв:

Читати повністю