21.12.2019
Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Людмилу Юріївну з присвоєнням вченого звання професора!!!

Вітаємо Бечка Валентина Петровича з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Бечка Валентина Петровича з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Бечка Валентина Петровича з Днем народження!!! Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя.

17.11.2019
Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Ювілеєм!Читати повністю

Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Ювілеєм!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

16.11.2019
Вітаємо Ольгу Дмитрівну Підлубну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Ольгу Дмитрівну Підлубну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Ольгу Дмитрівну Підлубну з Днем народження!!!

Інтелектуальний поєдинок «Найрозумніший»! Читати повністю

Інтелектуальний поєдинок «Найрозумніший»!

12 листопада 2019 року доценти кафедри обліку і оподаткування Наталія Одяднічук та Галина Аніщенко Уманського НУС провели інтелектуальний поєдинок «Найрозумніший» серед учнів випускного класу Уманського навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад».

Загальна виховна година!!!Читати повністю

Загальна виховна година!!!

29 жовтня 2019 р. на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась спільна виховна година студентів кафедри. Головною метою зібрання було - ознайомлення з сайтом Уманського НУС, деталями його побудови.