29.10.2017
Закон про аудиторську діяльність - зміни!Читати повністю

Закон про аудиторську діяльність - зміни!

Законопроект № 6016-д розроблено з метою приведення норм національного законодавства у сфері аудиторської діяльності у відповідність із законодавством Європейського Союзу, зокрема з положеннями Директиви 2006/43/ЄС та Регламенту 537/2014.

29.10.2017
Зміни до Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"Читати повністю

Зміни до Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Студент, лови момент!!!Читати повністю

Студент, лови момент!!!

Студенти кафедри обліку і оподаткування взяли участь у акції, яку проводить Газета "Ве про бухгалтерський облік".

29.10.2017
Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних робітЧитати повністю

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних робіт

22.10.2017
Правильний вибір професії – запорука успіху сучасної людини!Читати повністю

Правильний вибір професії – запорука успіху сучасної людини!

Профорієнтаційна робота як невід’ємна складова функціонування навчального закладу, покликана ознайомити потенційних здобувачів вищої освіти з переліком освітніх послуг, які надає Уманський національний університет садівництва.

13.10.2017
З 2018 року Україна переходить на нові правила бухгалтерского облікуЧитати повністю

З 2018 року Україна переходить на нові правила бухгалтерского обліку

Для ряду підприємств зміняться правила щодо відкритості даних і необхідної кваліфіцаціі бухгалтерів. З 2018 року всі українські підприємства повинні вести бухоблік і складати фінансову звітність з урахуванням європейських правил. А саме, подавати так званий "звіт про управління" – документ, що містить не тільки фінансову інформацію, а й інші дані, що характеризують поточний стан і перспективи розвитку компанії. Щоб показати основні ризики і невизначеності в діяльності підприємства. Цієї долі зможуть уникнути тільки мікро- і малі підприємства, пише.