02.03.2016
З 1 березня 2016 року вступають в силу нові ставки акцизного податкуЧитати повністю

З 1 березня 2016 року вступають в силу нові ставки акцизного податку

Нові ставки акцизного податку на алкогольні напої, що підлягають маркуванню марками акцизного податку, визначені Законом України від 24.12.2015 року № 909-VIII.

01.03.2016
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  „Облік і аудит” !Читати повністю

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” !

На кафедрі обліку і аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит”. В ній взяли участь студенти 5-го та 4-го курсів курсу факультету економіки та підприємництва спеціальності „Облік і аудит”. Олімпіада проходила в два етапи: 1. Розв’язання практичних задач; 2. Контроль знань студентів на ПЕОМ.

24.02.2016
Захист магістерських робіт на кафедрі обліку і аудитуЧитати повністю

Захист магістерських робіт на кафедрі обліку і аудиту

Захист дипломних робіт проводився з 22 по 23 жовтня 2016 року. Захист відбувався у відповідності з вимогами щодо організації та порядку роботи екзаменаційних комісій.

23.02.2016
Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотніЧитати повністю

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

22 лютого 1 лекція на кафедрі обліку і аудиту була присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні. Перед початком промови «Звучить музика «Пікардійська терція». Перед студентами виступив професор кафедри обліку і аудиту В.С. Уланчук: «Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Тих для кого «справедливість, «гідність», «свобода», «Україна» були не просто слова, а сенс життя.

17.02.2016
 Вітаємо Коваль Ольгу Григорівну  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Коваль Ольгу Григорівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Коваль Ольгу Григорівну з ЮВІЛЕЄМ!!!

06.02.2016
Цікаві традиції студентів з різних країнЧитати повністю

Цікаві традиції студентів з різних країн

Протягом століть студенти з різних країн вигадували найрізноманітніші ритуали, щоб хоч якось урізноманітнити нудне навчання. Ці звичаї передавалися з покоління в покоління, перетворюючись з часом в традиції, які існують і донині. Мабуть, всі студенти знають, що означає «посвята в студенти», «екватор», «випускний» - ці дійства поширені практично всюди. Однак є й традиції, характерні виключно для того чи іншого університету.