31.03.2016
Всеукраїнська студентська наукова конференція!Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція!

30 березня 2016 року в рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 125- річчю від дня народження професора В.Л. Симеренка відбулося засідання секції обліку і аудиту.

22.03.2016
Працевлаштування - логічний підсумок завершення навчального процесу!Читати повністю

Працевлаштування - логічний підсумок завершення навчального процесу!

22 березня 2016 р. студенти напряму підготовки та спеціальності облік і аудит мали можливість відвідати захід організований відділом працевлаштування Уманського НУС за сприянням ТОВ "Перша міжнародна ректутингова компанія "ІСТ-ВЕСТ".

22.03.2016
Участь науковців кафедри обліку і аудиту в Міжнародній науковій конференції в БолгаріїЧитати повністю

Доцент кафедри обліку і аудиту, Людмила Мельник, взяла участь у Міжнародній науковій конференції "Високі технології. Бізнес. Суспільство", яка відбулась 14-17 березня 2016 року в зимовому курорті "Боровец", Болгарія.

17.03.2016
В Україні проведуть переоцінку сільськогосподарських земельЧитати повністю

В Україні проведуть переоцінку сільськогосподарських земель

ереоцінка стане основою для розрахунку податків сільськогосподарських підприємств. Уряд має намір розробити і подати до Верховної Ради до липня 2016 року Закон, що дозволяє провести загальнонаціональну нормативну грошову оцінку землі, яка є основою для розрахунку податків сільськогосподарських підприємств.

10.03.2016
Засідання наукового гуртка на кафедрі обліку і аудиту!Читати повністю

Засідання наукового гуртка на кафедрі обліку і аудиту!

10 березня 2016 року на кафедрі обліку і аудиту відбулося чергове засідання наукового гуртка з проблем втілення науково-дослідної роботи студента у вигляді дипломної роботи».

04.03.2016
Педагогам та медикам пенсію за вислугу років планують надавати незалежно від вікуЧитати повністю

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4150 "Про внесення змін до статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо права педагогічних, медичних та соціальних працівників на пенсію за вислугою років незалежно від віку)". Мабуть, всі студенти знають, що означає «посвята в студенти», «екватор», «випускний» - ці дійства поширені практично всюди. Однак є й традиції, характерні виключно для того чи іншого університету.