15.02.2020
Вітаємо Поліщука Олега Миколайовича з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Поліщука Олега Миколайовича з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Поліщука Олега Миколайовича з Днем народження!!!

04.02.2020
Вітаємо Оляднічук Наталію  Володимирівну  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Оляднічук Наталію Володимирівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Оляднічук Наталію Володимирівну з Днем народження!!!

29.01.2020
ГРАФІК  виробничої практики студентів денної форми навчання   факультету економіки і підприємництва  спеціальність облік і оподаткування  на 2019-2020 н.р.Читати повністю

ГРАФІК виробничої практики студентів денної форми навчання факультету економіки і підприємництва спеціальність облік і оподаткування на 2019-2020 н.р.

Круглий стіл «Освітні програми – стан та перспективи»!Читати повністю

Круглий стіл «Освітні програми – стан та перспективи»!

19 грудня 2019 року на виконання вимог Положення «Про порядок розробки, затвердження та періодичного перегляду освітньої програми в Уманському національному університеті садівництва» на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся круглий стіл з метою обговорення освітніх програм освітнього рівня молодший бакалавр, бакалавр та магістр за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Вітаємо Галину Юріївну Аніщенко з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Галину Юріївну Аніщенко з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Галину Юріївну Аніщенко з Днем народження!!!

22.12.2019
Штрафи зменшено!!!Читати повністю

Штрафи зменшено!!!

Нещодавно більшістю голосів народних депутатів Верховної Ради України прийнято закон, який стосується санкцій за порушення трудового законодавства.