11.03.2018
Стипендия для женщин на проведение исследований в ЯпонииЧитати повністю

Стипендия для женщин на проведение исследований в Японии

Международная стипендиальная программа от Японской ассоциации женщин-сотрудниц университетов (JAUW) на 2018 год. Дедлайн для подания заявок - 31 марта 2018 г. Японская ассоциация женщин-сотрудниц университетов (JAUW) открывает прием заявок на свои международные исследовательские стипендии на 2018 год.

11.03.2018
#НАШАШКОЛАНАШАСПРАВА конкурс для школярівЧитати повністю

#НАШАШКОЛАНАШАСПРАВА конкурс для школярів

Ви хочете також мати голос під час прийняття важливих рішень у Вашій школі? Ви хочете мати зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Ви хочете перетворити шкільне подвір’ї на сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах? Словом, брати безпосередньо участь у житті Вашої школи?

11.03.2018
УРЯД КИТАЮ ВИДІЛИВ 76 СТИПЕНДІЙ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ У ВИШАХЧитати повністю

Уряд КНР, відповідно до двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки, виділив 76 стипендій для українських громадян. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

23.02.2018
Вітаємо магістрів з обліку і оподаткування з успішним захистом кваліфікаційних робіт!!!Читати повністю

Захист дипломних робіт проводився 21-22 лютого 2018 року. Захист відбувався у відповідності з вимогами щодо організації та порядку роботи екзаменаційних комісій. Перед захистом дипломних робіт оголошувалось прізвище, ім’я та по батькові дипломника, тема дипломної роботи, науковий керівник, рецензент та довідка успішності випускника. Студенту надавалось до 10 хвилин для викладання основних результатів з теми дослідження. В процесі захисту члени комісії задавали студенту до 8 питань. Більшість студентів на задані питання давали повні, кваліфіковані відповіді.

Зміни у ПКУ-2018 для бухгалтера і підприємцяЧитати повністю

Зміни у ПКУ-2018 для бухгалтера і підприємця

1. Соцгарантії, мінзарплата, прожитковий у 2018 році Прожитковий мінімум працездатних осіб з 1 січня - 1762 грн, з 1 липня — 1841 грн, з 1 грудня — 1921 грн. Своєю чергою, мінімальна заробітна плата у місячному розмірі встановлена на рівні 3723 грн, у погодинному розмірі — 22,41 грн.

Шановна Олена Олександрівна!Читати повністю

Шановна Олена Олександрівна!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробила вагомий внесок у розвиток освіти, що робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу колег та студентів. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!