Новітні методики викладання навчальних дисциплін!Читати повністю

Новітні методики викладання навчальних дисциплін!

19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування спільно із колегами інших кафедр Уманського НУС стали учасниками вебінару «Новітні методики викладання навчальних дисциплін», який проходив на базі Центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу Сумського державного університету.

Круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» !Читати повністю

Круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» !

10 листопада 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся on-line круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» при науковій лабораторії «Інформаційні технології в обліку і аудиту». Захід привчений Міжнародному дню бухгалтера, який відзначають саме 10 листопада. Учасниками круглого столу стали практикуючі бухгалтери, керівник наукової лабораторії, науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти (в т. ч. члени робочої групи відповідальної за формування освітньої програми «Облік і оподаткування»).

Вітання з професійним святом!   Читати повністю

Вітання з професійним святом!

Вітаємо бухгалтерів – людей найточнішої професії у світі, повелителів дебетів і кредитів та тих, хто є володарем фінансів, з Міжнародним днем бухгалтерії! Зичимо Вам роботи без труднощів і помилок, у будь-якій ситуації тримати баланс, безсумнівної удачі і високих успіхів, поваги і шани, точності і швидкості в роботі, вдалих буднів і веселих свят, чудового настрою і справжнього щастя.

07.11.2020
Круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення»Читати повністю

Круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення»

10 листопада 2020 року о 14:45 – 15:15 на кафедрі обліку і оподаткування заплановано on-line круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» при лабораторії «Інформаційні технології в обліку і аудиті», присвячений Міжнародному дню бухгалтера. Долучитись до запланованого заходу можна у форматі Zoom конференції (ID конференції: 738 7821 308, код доступу: 2020)

02.11.2020
Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)»Читати повністю

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)»

02 листопада на кафедрі обліку і оподаткування відбулось відкрите лекційне заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)», проведене лектором Галиною Аніщенко для студентів 21-о групи.

Підсумки наукової роботи кафедри 2020 – підведені !Читати повністю

Підсумки наукової роботи кафедри 2020 – підведені !

28 жовтня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено засідання, на якому одним із головних питань порядку денного розглянуто результати науково-дослідної роботи науково-педагогічних працівників за календарний рік. Кожен співробітник зміг доповісти основні положення сформованих звітів.