09.09.2018
Ми – студенти ! ! !Читати повністю

Ми – студенти ! ! !

07 вересня 2018 року з нагоди святкування дня університету в стінах Уманського НУС відбулась традиційна посвята першокурсників у студенти. Цього року за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» денної форми навчання ними стали 47 осіб (31 студент на базі шкіл та 16 – на базі коледжів).

02.07.2018
Вітаємо Гузара Богдана Степановича з отриманням державної нагороди "Заслужений економіст України"Читати повністю

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богдана Степановича Гузара з високою державною нагородою "Заслужений економіст України"!

29.05.2018
Допомога по вагітності та пологах. Відповіді на запитання.Читати повністю

Допомога по вагітності та пологах. Відповіді на запитання.

Відповідно до законодавства України, зокрема до статті 7 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на отримання грошової виплати по вагітності та пологах у 2018 році має кожна вагітна жінка (в тому числі неповнолітня), але розмір допомоги та порядок її отримання безпосередньо залежить від статусу одержувача. Мова йде про те — працює жінка, вчиться, є приватним підприємцем, військовослужбовцем або безробітною.

29.05.2018
Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney.UAЧитати повністю

Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney.UA

Відповідне рішення прийнято у зв’язку із застосуванням персональних спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) до платіжної організації внутрішньодержавної системи розрахунків “WebMoney.UA” (Дочірнього підприємства “Фінансова компанія “ЕлМІ”) згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 02.05.2018 р. “Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеним в дію Указом Президента від 14.05.2018 р. № 126/2018.

28.04.2018
Наукове стажування у Польщі!!!Читати повністю

Наукове стажування у Польщі!!!

18 – 21 квітня 2018 року у м. Варшава доцент кафедри обліку і оподаткування Іванова Н.А. та доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Лиса Н.В. пройшли наукове стажування для освітян.

Вітаємо кращих доповідачів студентської конференціїЧитати повністю

Вітаємо кращих доповідачів студентської конференції

Традиційно 25 квітня в Умнському НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана. На кафедрі обліку і оподаткування було проведено секційне засідання (Секція обліку і оподаткування).