17.11.2018
Вітаємо Тамару Євгеніївну Кучеренко з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Тамару Євгеніївну Кучеренко з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Тамару Євгеніївну Кучеренко з Днем народження!!! Від усього серця бажаємо здоров'я, щоб на вашому життєвому шляху не з'являлись труднощі і негаразди. Нехай ваша доля буде довгою та щасливою і вас завжди оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом.

"Ми студенти серед студентів"!Читати повністю

"Ми студенти серед студентів"!

14 листопада 2018р. на кафедрі обліку і оподаткування, продовжуючи заходи присвячені Міжнародному дню бухгалтера, відбувся ІІ огляд-конкурс відеопрезентацій "Ми студенти серед студентів".

Вітаємо Ольгу Дмитрівну Підлубну з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо Ольгу Дмитрівну Підлубну з Днем народження!

Поздоровляючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

Науковий гурток!Читати повністю

Науковий гурток!

13 листопада 2018 року на кафедрі обліку і оподаткування в рамках декадника, присвяченому святкуванню Міжнародного дня бухгалтера, відбувся науковий гурток за участі науково-педагогічних працівників кафедри та студентів денної і заочної форм навчання.

Підпис ділової людини!Читати повністю

Підпис ділової людини!

12 листопада 2018р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулись організаційно-виховні збори викладачів та студентів, на яких обговорювались питання на тему: «Підпис ділової людини».

Стартувала виставка стінгазет!Читати повністю

Стартувала виставка стінгазет!

12 листопада 2018 року на кафедрі обліку і оподаткування стартувала виставка стінгазет академічних груп про бухгалтерську професію та дизайнерських робіт із авторським зображенням герба бухгалтера. Перші роботи зайняли своє місце в холі на ІІ поверсі кафедри.