ОГОЛОШЕННЯ!Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!

17 квітня 2019 року о 1500 (Аудиторія) № 267 на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбудеться науково-практичнийо семінар на тему: "Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності "Облік і оподаткування".

11.04.2019
Участь студентів кафедри обліку і оподаткування в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

Студенти кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС – Юлія Тихонюк та Вікторія Стригун вкотре підтвердили високий рівень знань та практичних навичок. На цей раз в Миколаївському національному аграрному університеті, де 8-10 квітня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Супроводжувала студентів завідувач кафедри обліку і оподаткування доктор економічних наук, доцент Людмила Мельник.

Екзотика в Уманському НУСЧитати повністю

Екзотика в Уманському НУС

У рамках виховного заходу 09 березня 2019 р. студенти 11-о, 11к-о, 31-о груп спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали усі відділи теплично-оранжерейного комплексу Уманського НУС. Студенти мали унікальну можливість побачити на власні очі різноманітні тропічні рослини (хурма, мушмула, гранат, ківі, фініки та інші), познайомитись із особливостями їх вирощування, а також відчути аромат квітучих дерев з лимонарію.

"Чорний козак" в Уманському НУСЧитати повністю

"Чорний козак" в Уманському НУС

02 квітня 2019 року у рамках загально університетського заходу студенти 11-о групи спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали актову залу Уманського НУС, де відбувався гуртовий показ кінострічки «Чорний козак». Фільм-фентезі повідав глядачам цікаву і захоплюючу історію наших земляків за доби козацтва.

Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Людмилу Юріївну Мельник з Днем народження!!!

Віртуальна екскурсія вулицями рідного містаЧитати повністю

Віртуальна екскурсія вулицями рідного міста

Доцентом кафедри Ольгою Ратушною на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено виховну годину приурочену дням визволення м. Умані від німецько-фашистських загарбників.