27.05.2022
ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки»Читати повністю

26 травня 2022 року на факультеті економіки і підприємництва Умансьуого НУС відбулася ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки». Незважаючи на воєнний стан, партнери з різних куточків України, Польщі доєдналися до науково-популярного заходу, аби популяризувати свої наукові здобутки, подискутувати, поділитися думками й підтримати одне одного в цей складний час.

18.05.2022
Науково-практичний семінар «Інструменти бухгалтерського обліку для бізнесу в соціальних мережах»Читати повністю

17 травня 2022 р. на базі кафедри обліку і оподаткування в рамках запланованого заходу відбувся науково-практичний семінар на тему: «Інструменти бухгалтерського обліку для бізнесу в соціальних мережах»".

Науково-дискусійний семінарЧитати повністю

Науково-дискусійний семінар

28 квітня 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся науково-дискусійний семінар «Особливості законодавчих змін щодо оподаткування фізичних осіб та збору і обліку єдиного внеску на період дії воєнного стану» відповідно до плану проведення наукових заходів кафедри.

Вебінар від 7eminar.com Читати повністю

Вебінар від 7eminar.com

Робота у дистанційному форматі не є перепоною для вдосконалення, адже з допомогою Інтернет-ресурсів науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування можуть брати участь у вебінарах та навчаннях. Так, 16 лютого 2022 року доцентом кафедри Галиною Аніщенко було відвідано вебінар, організований для підписників бухгалтерської відео-платформи 7eminar.com на тему «ПЕРЕВІРКИ & ОБШУКИ: як захистити бізнес».

Вітаємо 7eminar.com з триріччям від дня заснуванняЧитати повністю

Вітаємо 7eminar.com з триріччям від дня заснування

Колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС вітає авторів проекту 7eminar.com з триріччям від дня заснування.