Команда "Сальдо в нуль" the bestЧитати повністю

Команда "Сальдо в нуль" the best

Команда "Сальдо в нуль" кафедри обліку і оподаткування прийняла участь в Агрополітичних дебатах на рівні факультету.

Весняне прибирання територіїЧитати повністю

Весняне прибирання території

Навесні всім нам хочеться оновлення та очищення. Генеральне прибирання перед Великоднем - це гарна традиція кафедри обліку і оподаткування. Студенти поспішили навести чистоту на території рідної кафедри. Оновлена прибиранням територія ожила.

Профорієнтація кафедри!Читати повністю

Профорієнтація кафедри!

04 квітня 2018 доценти кафедри облку і оподаткування Бечко Валентин та Аніщенко Галина спільно з викладачем Діордієва Ірина були на профорієнтації в школах м. Новоукраїнка та Злинській ЗОШ Новоукраїнського району.

20.03.2018
Опубліковано Закон про ТОВЧитати повністю

Опубліковано Закон про ТОВ

У газеті «Голос України» від 17 березня опубліковано Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який визначає правовий статус ТОВ і ТДВ, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов'язки їх учасників.

20.03.2018
Засідання наукового гурткаЧитати повністю

Засідання наукового гуртка

Засідання наукового гуртка «Професійні бухгалтерські студії» на кафедрі обліку і оподаткування продовжує свою роботую. Під час роботи гуртка, студенти досліджують проблемні ділянки обліку у господарствах, вивчають тенденції зміни економічних показників, шукають можливі шляхи подолання проблем з якими зустрічаються сучасні фахівці.

11.03.2018
Стипендия для женщин на проведение исследований в ЯпонииЧитати повністю

Стипендия для женщин на проведение исследований в Японии

Международная стипендиальная программа от Японской ассоциации женщин-сотрудниц университетов (JAUW) на 2018 год. Дедлайн для подания заявок - 31 марта 2018 г. Японская ассоциация женщин-сотрудниц университетов (JAUW) открывает прием заявок на свои международные исследовательские стипендии на 2018 год.