11.04.2018
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ!Читати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ!

10 квітня 2018 року на кафедрі обліку і оподаткуваня відбувся науково-практичний семінар "Практичні аспекти обліку і оподаткування найманих працівників: реформування та перспективи".

Команда "Сальдо в нуль" the bestЧитати повністю

Команда "Сальдо в нуль" the best

Команда "Сальдо в нуль" кафедри обліку і оподаткування прийняла участь в Агрополітичних дебатах на рівні факультету.

Весняне прибирання територіїЧитати повністю

Весняне прибирання території

Навесні всім нам хочеться оновлення та очищення. Генеральне прибирання перед Великоднем - це гарна традиція кафедри обліку і оподаткування. Студенти поспішили навести чистоту на території рідної кафедри. Оновлена прибиранням територія ожила.

Профорієнтація кафедри!Читати повністю

Профорієнтація кафедри!

04 квітня 2018 доценти кафедри облку і оподаткування Бечко Валентин та Аніщенко Галина спільно з викладачем Діордієва Ірина були на профорієнтації в школах м. Новоукраїнка та Злинській ЗОШ Новоукраїнського району.

Опубліковано Закон про ТОВЧитати повністю

Опубліковано Закон про ТОВ

У газеті «Голос України» від 17 березня опубліковано Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який визначає правовий статус ТОВ і ТДВ, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов'язки їх учасників.

Засідання наукового гурткаЧитати повністю

Засідання наукового гуртка

Засідання наукового гуртка «Професійні бухгалтерські студії» на кафедрі обліку і оподаткування продовжує свою роботую. Під час роботи гуртка, студенти досліджують проблемні ділянки обліку у господарствах, вивчають тенденції зміни економічних показників, шукають можливі шляхи подолання проблем з якими зустрічаються сучасні фахівці.