19.09.2016
Стартував збір яблук в Уманському НУС!Читати повністю

Стартував збір яблук в Уманському НУС!

Завдяки таким заходам студенти першого курсу стають однією сім’єю. Їх знайомство відбувається не лише за партами в аудиторії, але і на свіжому повітрі під час наполегливої праці.

14.09.2016
Фінансова підтримка фермерських господарствЧитати повністю

Фінансова підтримка фермерських господарств

Уряд прийняв постанову від 08.08.16 р. № 609 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам".

01.09.2016
Вітаємо з Днем занань!!!Читати повністю

Вітаємо з Днем занань!!!

З нагоди світлого й радісного свята колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва сердечно вітає усіх студентів, науково-педагогічних працівників з початком нового навчального року!

01.06.2016
Методичний семінар наставників академічних групЧитати повністю

Методичний семінар наставників академічних груп

Традиційно на початку кожного навчального року було проведено засідання методичного об’єднання кураторів студентських академічних груп.

27.05.2016
Вітаємо магістрів з успішним захистом дипломних робіт!Читати повністю

Вітаємо магістрів з успішним захистом дипломних робіт!

Захист дипломних робіт на кафедрі "Облік і оподаткування" проводився з 23 по 25 травня 2016 року.

20.05.2016
Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»Читати повністю

На базі Тернопільського національного економічного університету 11-13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.