04.02.2016
Розвиток інституту професійних бухгалтерівЧитати повністю

Розвиток інституту професійних бухгалтерів

04 лютого 2016 року за ініціативи Інституту обліку і фінансів Національної академії аграрних наук та Уманського національного університету садівництва відбувся семінар для головних бухгалтерів аграрних підприємств Уманщини.

29.01.2016
Порядок нарахування та сплати ЄСВ з лікарняних і декретних: коротко про головнеЧитати повністю

Порядок нарахування та сплати ЄСВ з лікарняних і декретних: коротко про головне

З 01.01.2016 р. виключено п. 11 ч. 1 ст. 4 Закону про ЄСВ. Ця норма передбачала, що платниками ЄСВ є особи, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності, перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, утримання ЄСВ здійснювалось у розмірі 2%. Враховуючи зміни до абз. 7 п. 1 ч.1 ст. 4 Закону про ЄСВ, тепер платниками ЄСВ є роботодавці: підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, військові частини та органи, які виплачують грошове забезпечення, допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, допомогу або компенсацію відповідно до законодавства для осіб, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності, перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами.

27.01.2016
 Зміни у оподаткуванні нерухомого майнаЧитати повністю

Зміни у оподаткуванні нерухомого майна

У зв’язку з внесеними змінами щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, до Міністерства фінансів України надходять запитання щодо ставок оподаткування нерухомості, що діють з 1 січня 2016 року. З метою забезпечення ефективного діалогу зі всіма зацікавленими сторонами, Міністерство фінансів надало вичерпний перелік відповідей щодо нововведень у оподаткуванні нерухомості.

19.01.2016
Науково-педагогічне стажуванняЧитати повністю

Науково-педагогічне стажування

На кафедрі обліку і аудиту розпочалась науково-педагогічне стажування для студентів ОКР «Магістр» денної форми навчання. У ході практики студенти, закріплені за кафедрою, за спеціальною програмою зможуть ознайомитись із особливостями навчально-виховного процесу у вищій школі, вивчити навчальні плани, типові програми робочі програми з навчальних дисциплін, положення й методичні матеріали та інші документи, якими керуються у навчальному процесі.

18.01.2016
Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на 2016 рікЧитати повністю

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на 2016 рік

За інформацією Держгеокадастру, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, розрахований відповідно до пункту 289.2 Податкового кодексу України (ПК), станом на 01.01.2016 становить1,433.

04.01.2016
Граничні норми добових витрат у 2016 роціЧитати повністю

Граничні норми добових витрат у 2016 році

Максимальний розмір добових, які не включаються до оподатковуваного доходу фізособи без документального підтвердження, у 2016 році становить: для відряджень по Україні - 275,60 грн, за кордон - 1033,50 грн