28.04.2018
Наукове стажування у Польщі!!!Читати повністю

Наукове стажування у Польщі!!!

18 – 21 квітня 2018 року у м. Варшава доцент кафедри обліку і оподаткування Іванова Н.А. та доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Лиса Н.В. пройшли наукове стажування для освітян.

Вітаємо кращих доповідачів студентської конференціїЧитати повністю

Вітаємо кращих доповідачів студентської конференції

Традиційно 25 квітня в Умнському НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана. На кафедрі обліку і оподаткування було проведено секційне засідання (Секція обліку і оподаткування).

23.04.2018
Участь студентів кафедри обліку і оподаткування в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

Студенти кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС – Бездітна Тетяна Юріївна та Недільська Анастасія Василівна вкотре підтвердили високий рівень знань та практичних навичок.

11.04.2018
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ!Читати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ!

10 квітня 2018 року на кафедрі обліку і оподаткуваня відбувся науково-практичний семінар "Практичні аспекти обліку і оподаткування найманих працівників: реформування та перспективи".

Команда "Сальдо в нуль" the bestЧитати повністю

Команда "Сальдо в нуль" the best

Команда "Сальдо в нуль" кафедри обліку і оподаткування прийняла участь в Агрополітичних дебатах на рівні факультету.

Весняне прибирання територіїЧитати повністю

Весняне прибирання території

Навесні всім нам хочеться оновлення та очищення. Генеральне прибирання перед Великоднем - це гарна традиція кафедри обліку і оподаткування. Студенти поспішили навести чистоту на території рідної кафедри. Оновлена прибиранням територія ожила.