+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

25.11.2017
Вітаємо переможців!!!Читати повністю

Вітаємо переможців!!!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі обліку і оподаткування відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Читати повністю

19.11.2017
Кабмін започаткував 75 стипендій Читати повністю

Кабмін започаткував 75 стипендій

Уряд заснував 50 академічних стипендій на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, а також 25 стипендій на честь 5 Героїв для молодих вчених

Читати повністю

19.11.2017
День відкритих дверей на кафедрі обліку і оподаткування!Читати повністю

День відкритих дверей на кафедрі обліку і оподаткування!

17 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва був проведений день відкритих дверей. Кафедра обліку і оподаткування запросила учнів Голованівського, Уманського, Жашківського та Чечельницького районів.

Читати повністю

16.11.2017
 Вітаємо з Днем студента!Читати повністю

Вітаємо з Днем студента!

Щирі вітання студентам Уманського НУС! Прийміть наші вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все вам дається легко, із задоволенням, хай радує вас кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаюємо вірних друзів, взаємного кохання і здоров’я!

Читати повністю

10.11.2017
Щира подяка донорам!Читати повністю

Щира подяка донорам!

Родина Зеленої Ірини Павлівни щиро і сердечно дякує студентам факультету економіки і підприємництва, які стали донорами для дівчини. Переливання крові значно допомогло в лікуванні дівчини! ДЯКУЄМО!!!

Читати повністю