Теорія + практика = результат!Читати повністю

Теорія + практика = результат!

11 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась зустріч студентів освітнього ступеня «Молодший бакалавр» (21 мб-о група) із практикуючим бухгалтером у рамках проведення лабораторного заняття з дисципліни «Фінансовий облік» із залученим фахівцем. Тема лабораторного зняття: «Облік розрахунків за виплатами працівникам».

27.11.2020
 І тур Всеукраїнської олімпіади  зі спеціальності «Облік і оподаткування»!   Читати повністю

І тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»!

26 листопада 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів 2 курсу скороченого терміну навчання, 4 курсу освітнього ступеню «бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеню «магістр» факультету економіки і підприємництва УНУС.

Збори кураторів!Читати повністю

Збори кураторів!

20 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування з числа кураторів академічних груп стали учасниками зборів кураторів, які відбувались дистанційно у форматі Zoom-відеоконференції.

Новітні методики викладання навчальних дисциплін!Читати повністю

Новітні методики викладання навчальних дисциплін!

19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування спільно із колегами інших кафедр Уманського НУС стали учасниками вебінару «Новітні методики викладання навчальних дисциплін», який проходив на базі Центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу Сумського державного університету.

Круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» !Читати повністю

Круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» !

10 листопада 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся on-line круглий стіл «Професія бухгалтера: виклики сьогодення» при науковій лабораторії «Інформаційні технології в обліку і аудиту». Захід привчений Міжнародному дню бухгалтера, який відзначають саме 10 листопада. Учасниками круглого столу стали практикуючі бухгалтери, керівник наукової лабораторії, науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти (в т. ч. члени робочої групи відповідальної за формування освітньої програми «Облік і оподаткування»).

Вітання з професійним святом!   Читати повністю

Вітання з професійним святом!

Вітаємо бухгалтерів – людей найточнішої професії у світі, повелителів дебетів і кредитів та тих, хто є володарем фінансів, з Міжнародним днем бухгалтерії! Зичимо Вам роботи без труднощів і помилок, у будь-якій ситуації тримати баланс, безсумнівної удачі і високих успіхів, поваги і шани, точності і швидкості в роботі, вдалих буднів і веселих свят, чудового настрою і справжнього щастя.