14.09.2019

Податкова знижка на навчання: хто отримає компенсацію витрат від держави

Податківці вказали, що фізособи можуть повернути витрачені ними кошти на навчання, якщо заповнять та подадуть податкову декларацію про майновий стан і доходи. Водночас вони роз’яснили, які умови потрібно виконати, аби отримати таку компенсацію з бюджету.

14.09.2019
Здоров'я понад усе!Читати повністю

Здоров'я понад усе!

12 вересня 2019 р. з метою популяризації здорового способу життя серед студентства і професорсько-викладацького колективу в Уманському НУС на факультеті економіки і підприємництва відбувся День здоров’я.

08.09.2019
Вітаємо колег з почесними нагородами!Читати повністю

Вітаємо колег з почесними нагородами!

З нагоди 175-річчя Уманського національного університету садівництва нагороджено подяками та почесними грамотами кращих членів колективу кафедри обліку і оподаткування за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки.

26.07.2019
Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича  з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича з Днем народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Володимира Семеновича з Днем народження!!!

17.07.2019
Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Іванову Наталію Анатоліївну з Днем народження!!!

10.07.2019
Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Оксану Іванівну Крочак з Днем народження!!!