11.05.2023
Науково-практичний семінар «Податкова реформа - 10-10-10: переваги та недоліки»Читати повністю

Науково-практичний семінар «Податкова реформа - 10-10-10: переваги та недоліки»

10 травня 2023 р. на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС проведено науково-практичний семінар «Податкова реформа - 10-10-10: переваги та недоліки».

Зустріч із стейкхолдером в рамках співпраці з Миколаївським НАУЧитати повністю

Зустріч із стейкхолдером в рамках співпраці з Миколаївським НАУ

10 травня 2023 року у рамках співпраці кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС з Миколаївським НАУ провндено зустріч із стейкхолдером - керівником ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Миколою Логвіновим. Серед учасників заходу були присутні представники із Хмельницького національного університету, Національного університету «Одеська політехніка», Державного університету «Житомирська політехніка», Національного університету «Львівська політехніка».

11.05.2023
Проміжні підсумки навчання з обліку у торгівліЧитати повністю

Проміжні підсумки навчання з обліку у торгівлі

Серед вибіркових дисциплін на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти здобувачами спеціальності «Облік і оподаткування» на поточний семестр було обрано навчальний курс «Обліку у торгівлі», під час вивчення якого доцентом кафедри Галиною Аніщенко застосовувались різноманітні методи навчання, що стимулюють зацікавленість до торгівлі як у сфері економічної діяльності, так і професійного самовдосконалення та готовності працювати на підприємствах даної галузі.

07.05.2023
Бажаємо перемагати !Читати повністю

Бажаємо перемагати !

04 квітня 2023 року колектив кафедри обліку і оподаткування гостинно зустрічав випускників ВСП "Ананьївський аграрно-економічний фаховий коледж УНУС".

21.04.2023
Секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської конференціїЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської конференції

20 квітня 2023 року на кафедрі обліку і оподаткування було проведено секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської онлайн-конференції приуроченої 100-річчю від для народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка.

01.04.2023
АНГЛІЙСЬКА МОВА- ЗАСІБ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦЯЧитати повністю

АНГЛІЙСЬКА МОВА- ЗАСІБ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦЯ

30 березня 2023 року для студентів 21-о та 22-о груп, доцентом Світланою Михайловиною була проведена лекція англійською мовою на тему: Облік, оцінка основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (Accounting, assessment of fixed assets and other non-current material assets).