08.09.2019
Вітаємо колег з почесними нагородами!Читати повністю

Вітаємо колег з почесними нагородами!

З нагоди 175-річчя Уманського національного університету садівництва нагороджено подяками та почесними грамотами кращих членів колективу кафедри обліку і оподаткування за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки.

26.07.2019
Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича  з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо Уланчука Володимира Семеновича з Днем народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Володимира Семеновича з Днем народження!!!

17.07.2019
Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Іванову Наталію Анатоліївну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Іванову Наталію Анатоліївну з Днем народження!!!

10.07.2019
Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Оксану Іванівну Крочак з Днем народження!!!

27.06.2019
Завершено акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»Читати повністю

27 червня 2019 р. завершила роботу експертна комісія.

26.06.2019
Продовжується акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування»   Читати повністю

Під час акредитаційної експертизи з метою оцінки якості підготовки бакалаврів з обліку і оподаткування експертною комісією була проведена комплексна перевірка залишкових знань студентів другого курсу денної форми навчання. Контрольні заміри залишкових знань проводили з використанням пакетів комплексних контрольних робіт (ККР).