24.03.2023
Науково-практичний семінар:  «Цифрова грамотність»: ефективність та безпечність використання сучасних цифрових технологій в обліку і оподаткуванні»Читати повністю

Науково-практичний семінар: «Цифрова грамотність»: ефективність та безпечність використання сучасних цифрових технологій в обліку і оподаткуванні»

ВИКЛАДАННЯ ФАХОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮЧитати повністю

ВИКЛАДАННЯ ФАХОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

13 березня 2023 року для студентів 31-о, 32-о та 31-ф груп, доцентом Світланою Михайловиною була проведена лекція англійською мовою на тему: Облік, оцінка основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (Accounting, assessment of fixed assets and other non-current material assets).

Захист розпочато!Читати повністю

Захист розпочато!

20 грудня 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато підсумкову атестацію здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у формі прилюдного захисту кваліфікаційних робіт.

День Гідності і СвободиЧитати повністю

День Гідності і Свободи

Щорічно 21 листопада в нашій державі відзначається День Гідності і Свободи з метою вшанування громадянського подвигу учасників двох революцій Помаранчевої революції (початок припадає на 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (21 листопада 2013 року було розпочато акцію студентів та громадських активістів).

Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!Читати повністю

Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!

17 листопада 2022 року професор кафедри обліку і оподаткування Людмила Мельник взяла участь у Всеукраїнському круглому столі "Підготовка здобувачів за спеціальністю "Облік і оподаткування": виклики та перспективи".