25.12.2021
Жінки на військовий облік!Читати повністю

Жінки на військовий облік!

Викладачі кафедри обліку і оподаткування взяли участь у екстреному он-лайн семінарі, організованому командою 7eminar.com. Резонансна новина щодо обов'язкового військового обліку для жінок віком від 17 до 60 років швидко відобразилась у вебінарі, що дозволяє усім слухачам першими дізнаватись як працювати в нових умовах.

Захист розпочато!Читати повністю

Захист розпочато!

22 грудня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато підсумкову атестацію здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у формі прилюдного захисту кваліфікаційних робіт.

Закордонна практика!Читати повністю

Закордонна практика!

Впродовж жовтня-листопада 2021р., Альона Тітова – студента 41-о групи, проходила виробниче стажування у формі практики в Німеччині на підприємстві «Obst -und Gemusëhof Langen».

16 днів проти насильстваЧитати повністю

16 днів проти насильства

9 грудня 2021 р. в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здобувачі вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр та магістр долучилися до он-лайн бесіди, яка була проведена практичним психологом Уманського НУС Валентиною МАЗУРЕНКО. Під час бесіди зі студентами практичний психолог висвітлила основні прояви різних видів насильства, відповідальність дорослих та неповнолітніх за вчинення насильства в життєвому середовищі, як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози.

07.12.2021
Безкоштовний вебінар із серії «МСФЗ та ДіпІФР онлайн зустріч для тих, хто прагне у професії більшого»!Читати повністю

8 грудня о 19:00 Мар'яна Кавин проведе перший безкоштовний вебінар із серії «МСФЗ та ДіпІФР онлайн зустріч для тих, хто прагне у професії більшого»!

01.12.2021
 THE OPEN MEETING OF STUDENTS BETWEEN THE UNIVERSITIES OF UKRAINE AND POLANDЧитати повністю

THE OPEN MEETING OF STUDENTS BETWEEN THE UNIVERSITIES OF UKRAINE AND POLAND

On November 29, 2021, the Department of Accounting and Taxation of Uman National University of Horticulture hosted an open meeting of students between the universities of Ukraine and Poland. Representatives of the University of Business in Wrocław joined the online communication bridge. Among the guests, the speakers were Daryna Kharchenko and Maria Hryhorova, who are currently receiving higher education in Wroclaw.