Онлайн вебір!Читати повністю

Онлайн вебір!

16 червня 2023 р. колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва продовжив приймати участь в онлайн вебінарі для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти від компанії M.E.Doc, на тему «Характеристика можливостей модуля M.E.Doc. Фінансова звітність за МСФЗ».

Вебінари від M.E.Doc. тривають!Читати повністю

Вебінари від M.E.Doc. тривають!

14.06.2023 року відбувся черговий онлайн вебінар для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти від компанії M.E.Doc, до якої долучились викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС.

14.06.2023
Науково-практичний семінар  «РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ»Читати повністю

Науково-практичний семінар «РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ»

14 червня поточного року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «РЕФОРМУВАННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ».

13.06.2023
BAS АГРО БУХГАЛТЕРІЯ - це помічник керівника та бухгалтера для малого та середнього бізнесу в аграрній сферіЧитати повністю

Викладачі кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва прийняли участь у вебінарі «BAS АГРО БУХГАЛТЕРІЯ: налаштування, огляд основних розділів» 13 червня 2023 року, який проведений на платформі компанії «Системи для бізнесу».

09.06.2023
«AGRI:Бухгалтерія» – просте рішення для ведення обліку та бізнес-аналітикиЧитати повністю

«AGRI:Бухгалтерія» – просте рішення для ведення обліку та бізнес-аналітики

З метою підвищення професійної майстерності та запровадження до облікової практики ведення бухгалтерського обліку вітчизняних програмних продуктів 8 червня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС відвідали гостьову лекцію «Агріаналітика - екосистемна онлайн платформа для українських агро МСП».

09.06.2023
Гостьове заняття по фаховому програмному забезпеченнюЧитати повністю

Гостьове заняття по фаховому програмному забезпеченню

8 травня 2023 року відбулося гостьове заняття для студентів освітнього ступеня "бакалавр" 11-ко групи з дисципліни "Оподаткування юридичних та фізичних осіб". Заняття було присвячене модулю "Облік ПДВ" програми M.E.Doc – популярного програмного забезпечення для бухгалтерського обліку і оподаткування.