+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

10.10.2019
Допомога бійцям ООС!Читати повністю

Допомога бійцям ООС!

Благодійність стала доброю традицією в нашому університеті. Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» долучились до цієї благородної справи. Тому силами студентів і викладачів були зібрані необхідні речі для учасників ООС: солодощі, ліки, шкарпетки тощо. Всі пам’ятають і підтримують бійців, які оберігають кордони України. Це є важливою частиною патріотичного виховання молоді.

Читати повністю

10.10.2019
Стартував науковий сезон!Читати повністю

Стартував науковий сезон!

09.10.2019р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулось перше організаційне засідання наукового студентського куртка у 2019-2020 н.р. На зборах було повідомлено план роботи гуртків та наукових заходів на новий навчальний рік, відбулось закріплення студентів за науковими керівниками, оголошено умови участі в найближчих науково-практичних конференціях як в університеті, так й інших закладах вищої освіти України.

Читати повністю

28.09.2019
Всі рахунки для сплати податків змінено за стандартом IBAN, – ДержказначействоЧитати повністю

Всі рахунки для сплати податків змінено за стандартом IBAN, – Держказначейство

Рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN будуть діяти з 01.10.2019 року

Читати повністю

28.09.2019
Теорія + Практика = РезультатЧитати повністю

Теорія + Практика = Результат

26 вересня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулась відкрита лекція з дисципліни «Облік у фінансово-кредитних установах». Лектором, доцентом кафедри Галиною Аніщенко, викладено тему: «Облік пасивних операцій у комерційних банках», під час якої студентам 41-ф та 21к-ф спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» розкрито питання визначення пасивних операцій банку, порядок та умови їх здійснення, а також відображення у бухгалтерському обліку депозитних операцій.

Читати повністю

14.09.2019

Податкова знижка на навчання: хто отримає компенсацію витрат від держави

Податківці вказали, що фізособи можуть повернути витрачені ними кошти на навчання, якщо заповнять та подадуть податкову декларацію про майновий стан і доходи. Водночас вони роз’яснили, які умови потрібно виконати, аби отримати таку компенсацію з бюджету.

Читати повністю

14.09.2019
Здоров'я понад усе!Читати повністю

Здоров'я понад усе!

12 вересня 2019 р. з метою популяризації здорового способу життя серед студентства і професорсько-викладацького колективу в Уманському НУС на факультеті економіки і підприємництва відбувся День здоров’я.

Читати повністю