Гостьове заняття!Читати повністю

Гостьове заняття!

6 червня 2023 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено гостьове заняття для студентів 21-о групи з дисциаліни "Система оподаткування підприємства". В якості спікерів були запрошені спеціалісти компанії "Системи для бізнесу".

Міжнародна науково-практична конференціяЧитати повністю

Міжнародна науково-практична конференція

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС 25 травня 2023 року взяли участь у пленарному засіданні ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Аспекти стабільного розвитку економіки».

22.05.2023
Облік без обмеженьЧитати повністю

Облік без обмежень

Перебуваючи в Україні ви можете працювати бухгалтером іноземної компанії. Для цього вам потрібні три складові: знання іноземної мови, знання особливостей обліку в зарубіжних країнах та доступ до мережі Інтернет. 17 травня 2023 року на лекційному занятті з дисципліни «Облік в зарубіжних країнах» для студентів групи 11-ко запрошений гість Бобко Валентин Володимирович на прикладі платформи QuickBooks показав як ведеться облік в зарубіжних компаніях (країнах Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Канади).

22.05.2023
Бухгалтерія «в кишені». На даний час це не фантазія,а реальність.Читати повністю

Бухгалтерія «в кишені». На даний час це не фантазія,а реальність.

17 травня 2023 року на практичному занятті з дисципліни «Облік на підприємствах малого бізнесу» для студентів груп 11-ко, 31-о, 32-о були розглянуті сучасні можливості ведення обліку з використанням хмарних сервісів та спеціалізованих програмних продуктів. Запрошений гість фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність з надання послуг по веденню обліку Валентин Бобко поділився власним досвідом використання можливостей сучасних цифрових технологій в обліку.

Зустріч із стейкхолдером!Читати повністю

Зустріч із стейкхолдером!

17 травня 2023 року у рамках співпраці кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС з Миколаївським НАУ провндено зустріч із стейкхолдером - директором Миколаївського зоопарку - заслуженим працівником культури України Володимиром Топчиєм та головним бухгалтером Миколаївського зоопарку - Любов Чайкою.

14.05.2023
Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!Читати повністю

Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!