Залік складено!Читати повністю

Залік складено!

На поточному тижні завершено вивчення здобувачами освіти нової навчальної дисципліни «Облік у торгівлі», яка цього року вперше викладалась на кафедрі обліку і оподаткування для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в якості вибіркової компоненти.

Роботу атестаційної комісії розпочатоЧитати повністю

Роботу атестаційної комісії розпочато

01.06.2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочала роботу комісія з підсумкової атестації здобувачів освіти за першим (бакалаврським) рівнем освіти зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування".

31.05.2022
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференціїЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції

У непростий для нашої країни час, студенти Уманського НУС продовжують здійснювати наукові дослідження у сфері економічних наук, зокрема в галузях з обліку, оподаткування і аудиту. 31 травня 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва.

27.05.2022
ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки»Читати повністю

26 травня 2022 року на факультеті економіки і підприємництва Умансьуого НУС відбулася ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки». Незважаючи на воєнний стан, партнери з різних куточків України, Польщі доєдналися до науково-популярного заходу, аби популяризувати свої наукові здобутки, подискутувати, поділитися думками й підтримати одне одного в цей складний час.

18.05.2022
Науково-практичний семінар «Інструменти бухгалтерського обліку для бізнесу в соціальних мережах»Читати повністю

17 травня 2022 р. на базі кафедри обліку і оподаткування в рамках запланованого заходу відбувся науково-практичний семінар на тему: «Інструменти бухгалтерського обліку для бізнесу в соціальних мережах»".

Науково-дискусійний семінарЧитати повністю

Науково-дискусійний семінар

28 квітня 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся науково-дискусійний семінар «Особливості законодавчих змін щодо оподаткування фізичних осіб та збору і обліку єдиного внеску на період дії воєнного стану» відповідно до плану проведення наукових заходів кафедри.