Захист розпочато!Читати повністю

Захист розпочато!

20 грудня 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато підсумкову атестацію здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у формі прилюдного захисту кваліфікаційних робіт.

День Гідності і СвободиЧитати повністю

День Гідності і Свободи

Щорічно 21 листопада в нашій державі відзначається День Гідності і Свободи з метою вшанування громадянського подвигу учасників двох революцій Помаранчевої революції (початок припадає на 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (21 листопада 2013 року було розпочато акцію студентів та громадських активістів).

Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!Читати повністю

Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу!

17 листопада 2022 року професор кафедри обліку і оподаткування Людмила Мельник взяла участь у Всеукраїнському круглому столі "Підготовка здобувачів за спеціальністю "Облік і оподаткування": виклики та перспективи".

Психоемоційний стан та його регуляціяЧитати повністю

Психоемоційний стан та його регуляція

Чергова зустріч із практичним психологом університету Валентиною Мазуренко зі студентами першого курсу факультету економіки і підприємництва, як завжди, була цікава і корисна, адже стресові умови, страх та тривога можуть негативно впливати на якість життя, здоров’я та самопочуття. Усі негативи повинні своєчасно діагностуватись та коригуватись.

Круглий стіл  «Облік – мова бізнесу»Читати повністю

Круглий стіл «Облік – мова бізнесу»

10 листопада 2022 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся четвертий круглий стіл «Облік – мова бізнесу» із залученням представників бізнесу, бюджетних установ, бухгалтерів-практиків, освітян із Заходу, Центру та Півдня України. На засіданні були присутні студенти двох університетів Черкащини, які здобувають освіту за спеціальністю 071 Облік і оподаткування: Уманського національного університету садівництва та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.