26.02.2019
Річна звітність - ТОП помилок при закритті року та шляхи їх уникненняЧитати повністю

Річна звітність - ТОП помилок при закритті року та шляхи їх уникнення

Почнемо з переліку питань, які будуть розкриті: 1. Не проводиться Закриття місяця 1.1. не вказані параметри оцінки запасів на дату балансу 1.2. не проводиться документ і помилку не видає 1.3. не розподіляється 39 рахунок 1.4. не розподіляється 91 рахунок 1.5. 91 рахунок закривається на 901, а не на 23 1.6. не розподіляється 231 рахунок

Вітаємо Поліщука Олега Миколайовича  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Поліщука Олега Миколайовича з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Поліщука Олега Миколайовича з Днем народження!!!

28.11.2018
УВАГА! КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯЧитати повністю

УВАГА! КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Згідно із ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4173 грн та у погодинному розмірі – 25,13 грн. А, отже, з 1 січня 2019 року почнуть діяти нові фінансові штрафи за порушення трудового законодавства.

28.11.2018
Звіт про І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»Читати повністю

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі обліку і оподаткування відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» (27.11.2018 р. на кафедрі обліку і оподаткування в ауд. 267).

17.11.2018
Вітаємо Тамару Євгеніївну Кучеренко з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Тамару Євгеніївну Кучеренко з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Тамару Євгеніївну Кучеренко з Днем народження!!! Від усього серця бажаємо здоров'я, щоб на вашому життєвому шляху не з'являлись труднощі і негаразди. Нехай ваша доля буде довгою та щасливою і вас завжди оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом.

"Ми студенти серед студентів"!Читати повністю

"Ми студенти серед студентів"!

14 листопада 2018р. на кафедрі обліку і оподаткування, продовжуючи заходи присвячені Міжнародному дню бухгалтера, відбувся ІІ огляд-конкурс відеопрезентацій "Ми студенти серед студентів".