22.04.2016
Зустріч з відомими випускниками кафедри обліку і аудиту!Читати повністю

Зустріч з відомими випускниками кафедри обліку і аудиту!

22 квітня 2016р. кафедра обліку і аудиту радо вітала високоповажних гостей, які в свій час закінчили Уманський національний університет садівництва.

22.04.2016
Вітаємо з ювілейною нагородою завідувача кафедри обліку і аудиту Володимира Семеновича Уланчука!Читати повністю

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає доктора економічних наук, професора - завідувача кафедри обліку і аудиту з високою ювілейною відзнакою "200 років з Дня народження Т.Г. Шевченка" з нагоди 40-річчя факульету економіки і підприємництва.

22.04.2016
Науково-практичний семінар «Облікові аспекти соціального страхування найманих працівників: реформування та перспективи»!Читати повністю

21 квітня 2016р. відбувся науково-практичний семінар «Облікові аспекти соціального страхування найманих працівників: реформування та перспективи», що був організований кафедрою обліку і аудиту.

21.04.2016
Завжди цікаво, весело та пізнавально...Читати повністю

Завжди цікаво, весело та пізнавально...

20 квітня 2016 року в рамках святкування 40-річчя факультету економіки і підприємництва на кафедру обліку і аудиту завітали випускники Агротехнічного коледжу м. Умань та Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

20.04.2016
День студентського самоврядування на кафедрі обліку і аудиту!!!Читати повністю

День студентського самоврядування на кафедрі обліку і аудиту!!!

20 квітня 2016р. - вже третій день продовжуємо святкувати 40 - річчя факультету економіки і підприємництва.

18.04.2016
Тиждень факультету Економіки і підприємництва розпочато!!!!Читати повністю

Тиждень факультету Економіки і підприємництва розпочато!!!!

Кафедра обліку і аудиту урочисто розпочала святкування Тижня факультету Економіки і підприємництва.