Вітаємо з Днем студента!Читати повністю

Вітаємо з Днем студента!

Щирі вітання студентам Уманського НУС! Прийміть наші вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все вам дається легко, із задоволенням, хай радує вас кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаюємо вірних друзів, взаємного кохання і здоров’я!

Щира подяка донорам!Читати повністю

Щира подяка донорам!

Родина Зеленої Ірини Павлівни щиро і сердечно дякує студентам факультету економіки і підприємництва, які стали донорами для дівчини. Переливання крові значно допомогло в лікуванні дівчини! ДЯКУЄМО!!!

06.11.2017
Терміново потрібна допомога!!!Читати повністю

Терміново потрібна допомога!!!

Звертаємося до всіх небайдужих - терміново потребує допомоги Зелена Ірина Павлівна - студентка 21- ко групи спеціальності "Облік і оподаткування" Уманського національного університету садівництва. На даний момент знаходиться в реанімації Уманської міської лікарні з діагнозом "МЕНІНГІТ" під питанням. Кожного дня потрібні великі суми коштів.

02.11.2017
Засідання наукового гуртка!Читати повністю

Засідання наукового гуртка!

01.11.2017 р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Науково-практичні бухгалтерські студії».

31.10.2017
.Читати повністю

.

Учні випускних класів та випускники коледжів, технікумів, училищ, ловіть момент виграшу головниго призу конкурсу: зовнішнього акумулятору - POWER BANK.