02.11.2017
Засідання наукового гуртка!Читати повністю

Засідання наукового гуртка!

01.11.2017 р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Науково-практичні бухгалтерські студії».

31.10.2017
.Читати повністю

.

Учні випускних класів та випускники коледжів, технікумів, училищ, ловіть момент виграшу головниго призу конкурсу: зовнішнього акумулятору - POWER BANK.

31.10.2017
Cемінар-практикум "Особливості оподаткування та ведення бухгалтерського обліку на сільськогосподарському підприємстві" Читати повністю

27 жовтня 2017 р. доценти кафедри обліку і оподаткування - Г.Ю. Аніщенко та Н.О. Шевченко узяли участь у семінарі-практикумі: «Особливості оподаткування та ведення бухгалтерського обліку на сільськогосподарському підприємстві», організаторами якого виступили Громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та редакція видання «Баланс Агро».

29.10.2017
Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини Читати повністю

Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Хто має право на допомогу? Куди звернутися для призначення? Який розмір допомоги? Коротко найголовінші моменти, які потрібно знати, нагадав міністр юстиції П. Петренко.

29.10.2017
Банки переходять на новий План рахунків бухоблікуЧитати повністю

Банки переходять на новий План рахунків бухобліку

Із 25 грудня 2017 року набирає чинності новий План рахунків бухгалтерського обліку банків України

29.10.2017
Настав час для проведення річної обов’язкової інвентаризаціїЧитати повністю

Настав час для проведення річної обов’язкової інвентаризації

Підприємству (керівнику, інвентаризаційній комісії та бухгалтерії) слід потурбуватися про правильне її проведення, документування й відображення в обліку її результатів.