19.10.2019
Всесвітній день статистики!!!Читати повністю

Всесвітній день статистики!!!

Від імені та за дорученням професорсько-викладацького складу кафедри обліку і оподаткування 18 жовтня 2019 року завідувач кафедри Людмила Мельник, професор Володимир Уланчук та доцент Галина Аніщенко привітали працівників Управління статистики в Уманському районі з Всесвітнім днем статистики, який у 2019 році відзначається 20 жовтня.

19.10.2019
Статистика – мовa цифр!Читати повністю

Статистика – мовa цифр!

Напередодні Всесвітнього дня статистики, який цього року відзначається 20 жовтня, професорсько-викладацьким складом кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС було організовано відвідини Управління статистики в Уманському районі.

День відкритих дверей в Уманському НУС!!!Читати повністю

День відкритих дверей в Уманському НУС!!!

17 жовтня 2019 року на кафедру обліку і оподаткування Уманського НУС в рамках проведення Дня відкритих дверей вкотре завітали гості з відокремлених структурних підрозділів. Це студенти та викладачі Уманського агротехнічного коледжу та Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

Козацька звитяга!Читати повністю

Козацька звитяга!

15 жовтня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС на базі академічної групи 21-о відбулась виховна година до Дня українського козацтва та захисника України.

Допомога бійцям ООС!Читати повністю

Допомога бійцям ООС!

Благодійність стала доброю традицією в нашому університеті. Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» долучились до цієї благородної справи. Тому силами студентів і викладачів були зібрані необхідні речі для учасників ООС: солодощі, ліки, шкарпетки тощо. Всі пам’ятають і підтримують бійців, які оберігають кордони України. Це є важливою частиною патріотичного виховання молоді.

Стартував науковий сезон!Читати повністю

Стартував науковий сезон!

09.10.2019р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулось перше організаційне засідання наукового студентського куртка у 2019-2020 н.р. На зборах було повідомлено план роботи гуртків та наукових заходів на новий навчальний рік, відбулось закріплення студентів за науковими керівниками, оголошено умови участі в найближчих науково-практичних конференціях як в університеті, так й інших закладах вищої освіти України.