+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

06.02.2016
Цікаві традиції студентів з різних країнЧитати повністю

Цікаві традиції студентів з різних країн

Протягом століть студенти з різних країн вигадували найрізноманітніші ритуали, щоб хоч якось урізноманітнити нудне навчання. Ці звичаї передавалися з покоління в покоління, перетворюючись з часом в традиції, які існують і донині. Мабуть, всі студенти знають, що означає «посвята в студенти», «екватор», «випускний» - ці дійства поширені практично всюди. Однак є й традиції, характерні виключно для того чи іншого університету.

Читати повністю

04.02.2016
Розвиток інституту професійних бухгалтерівЧитати повністю

Розвиток інституту професійних бухгалтерів

04 лютого 2016 року за ініціативи Інституту обліку і фінансів Національної академії аграрних наук та Уманського національного університету садівництва відбувся семінар для головних бухгалтерів аграрних підприємств Уманщини.

Читати повністю

29.01.2016
Порядок нарахування та сплати ЄСВ з лікарняних і декретних: коротко про головнеЧитати повністю

Порядок нарахування та сплати ЄСВ з лікарняних і декретних: коротко про головне

З 01.01.2016 р. виключено п. 11 ч. 1 ст. 4 Закону про ЄСВ. Ця норма передбачала, що платниками ЄСВ є особи, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності, перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, утримання ЄСВ здійснювалось у розмірі 2%. Враховуючи зміни до абз. 7 п. 1 ч.1 ст. 4 Закону про ЄСВ, тепер платниками ЄСВ є роботодавці: підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, військові частини та органи, які виплачують грошове забезпечення, допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, допомогу або компенсацію відповідно до законодавства для осіб, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності, перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами.

Читати повністю

27.01.2016
 Зміни у оподаткуванні нерухомого майнаЧитати повністю

Зміни у оподаткуванні нерухомого майна

У зв’язку з внесеними змінами щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, до Міністерства фінансів України надходять запитання щодо ставок оподаткування нерухомості, що діють з 1 січня 2016 року. З метою забезпечення ефективного діалогу зі всіма зацікавленими сторонами, Міністерство фінансів надало вичерпний перелік відповідей щодо нововведень у оподаткуванні нерухомості.

Читати повністю

19.01.2016
Науково-педагогічне стажуванняЧитати повністю

Науково-педагогічне стажування

На кафедрі обліку і аудиту розпочалась науково-педагогічне стажування для студентів ОКР «Магістр» денної форми навчання. У ході практики студенти, закріплені за кафедрою, за спеціальною програмою зможуть ознайомитись із особливостями навчально-виховного процесу у вищій школі, вивчити навчальні плани, типові програми робочі програми з навчальних дисциплін, положення й методичні матеріали та інші документи, якими керуються у навчальному процесі.

Читати повністю

18.01.2016
Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на 2016 рікЧитати повністю

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на 2016 рік

За інформацією Держгеокадастру, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, розрахований відповідно до пункту 289.2 Податкового кодексу України (ПК), станом на 01.01.2016 становить1,433.

Читати повністю