25.06.2019
Розпочато акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю  071 «Облік і оподаткування»Читати повністю

Розпочато акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»

З метою проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» в Уманському національному університеті садівництва та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2019 р. № 919-л «Про проведення акредитаційної експертизи» 25 червня 2019 р. розпочала свою роботу експертна комісія.

21.06.2019
Знай свій рідний край!Читати повністю

Знай свій рідний край!

18 червня 2019 року студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС відвідали таємничі підземелля Василіанського монастиря.

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференціяЧитати повністю

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС 30 травня 2019 року взяли участь у пленарному та секційному засіданнях ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 175-річчю з Дня заснування Уманського національного університету садівництва «Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин».

Представництво Уманського НУС на Загальних зборах АЕНУ!Читати повністю

Представництво Уманського НУС на Загальних зборах АЕНУ!

24-25 травня 2019 року доктор економічних наук, професор кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС, академік АЕНУ Володимир Уланчук взяв участь у щорічних Загальних зборах Академії економічних наук України. Захід відбувався на базі університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь). В.С. Уланчук взяв участь в обговоренні стратегії розвитку академії.

Спортивна слава Уманського НУС!Читати повністю

Спортивна слава Уманського НУС!

Колектив кафедри обліку і оподаткування відає студентку 11-о групи Тітову Альону за виборене перше місце на Чемпіонаті України з універсального бою та її тренера, викладача з ДЗЮДО Василя Авксентійовича Миронюка, з перемогою підопічної.

Участь у науковій конференції!Читати повністю

Участь у науковій конференції!

21 травня 2019 року науковці кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС доктор економічних наук, професор Тамара Кучеренко та доктор економічних наук, доцент Людмила Мельник взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку», яка відбулася на базі Київського національного торгівельно-економічного університету.