10.07.2019
Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Крочак Оксану Іванівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Оксану Іванівну Крочак з Днем народження!!!

05.07.2019
Стажування НПП кафедри обліку і оподаткуванняЧитати повністю

Стажування НПП кафедри обліку і оподаткування

Наукове стажування завідувача кафедри обліку і оподаткування, доктора економічних наук, доцента Людмили Мельник в Болгарії.

27.06.2019
Завершено акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»Читати повністю

27 червня 2019 р. завершила роботу експертна комісія.

26.06.2019
Продовжується акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування»   Читати повністю

Під час акредитаційної експертизи з метою оцінки якості підготовки бакалаврів з обліку і оподаткування експертною комісією була проведена комплексна перевірка залишкових знань студентів другого курсу денної форми навчання. Контрольні заміри залишкових знань проводили з використанням пакетів комплексних контрольних робіт (ККР).

Фініш – новий старт!Читати повністю

Фініш – новий старт!

З нагоди випуску молодших спеціалістів у ВСП «Тальнівський будівельно-економічний коледж» доценти кафедри обліку і оподаткування Оксана Крочак, Галина Аніщенко спільно з колегами з кафедри фінансів банківської справи та страхування Світланою Власюк й Олександром Транченко долучилась до світлого й радісного свята.

Вітаємо Ратушну Ольгу Павлівну  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Ратушну Ольгу Павлівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Ратушну Ольгу Павлівну з Днем народження!!!