Науково-практичний семінар  Читати повністю

Науково-практичний семінар

4 лютого 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування було проведно науково-практичний семінар «Актуальні питання реформування бухгалтерського обліку підприємств, установ та організацій».

On-Line–виховна   Читати повністю

On-Line–виховна

02 лютого 2021 року доцентом кафедри обліку і оподаткування Галиною Аніщенко проведено виховну годину у форматі ZOOM-конференції зі студентами 11к-о, 31-о та 32- о груп. З представниками академічних груп були проаналізовані результати успішності за підсумками першого семестру 2020-2021 навчального року, а також обговорені питання щодо ...

Єдність та єднання у цифрах!Читати повністю

Єдність та єднання у цифрах!

Бухгалтерський облік як наука та сфера людської діяльності – неоціненні, адже він забезпечує фінансове підґрунтя для функціонування усіх суб’єктів економіки України. Завдяки унікальним елементам методу бухгалтерського обліку він формує фінансову історію від кожної окремої взятої господарської операції до результатів діяльності держави, забезпечуючи при цьому інтеграцію економічних показників у системі національного рахівництва, об’єднуючи усі галузі суспільних відносин та усіх суб’єктів економіки, незалежно від їх географічного розташування, форми господарювання чи сфери діяльності.

23.12.2020
Засідання кафедри обліку і оподаткування: підведення підсумків та плани на майбутнєЧитати повністю

23 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулось засідання, на якому підводились підсумки захисту кваліфікаційних робіт.

17.12.2020
Епіцентр радо приймає студентів спеціальності "Облік і оподаткування"!Читати повністю

Епіцентр радо приймає студентів спеціальності "Облік і оподаткування"!

Ми - студенти 1 курсу освітнього ступеня "магастр" спеціальності «Облік і оподаткування» Уманського НУС - з метою закріплення знань з дисциплін професійного циклу" 16.12.2020 р. відвідали мережу торговельних центрів «Епіцентр» м. Умань та поспілкувались з головним бухгалтером Юлією Дудкевич, іншими працівниками облікового апарату.

Захист кваліфікаційних робіт стартував!Читати повністю

Захист кваліфікаційних робіт стартував!

14 грудня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС розпочала роботу екзаменаційна комісія з підсумкової атестації студентів освітнього ступеня «магістр» денної форми навчання зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».