Дистанційне навчання триває...Читати повністю

Дистанційне навчання триває...

Організація дистанційної освіти під час карантину на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувається в "on-line" режимі.

21.03.2020
Вітаємо Мельник Людмилу Юріївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Мельник Людмилу Юріївну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Мельник Людмилу Юріївну з Днем народження!!!

Ми за чистоту!Читати повністю

Ми за чистоту!

В рамках екологічного та трудового виховання студенти 21 к-о, 31-о та 41-о груп спеціальності "Облік і оподаткування" долучились до акції прибирання території Уманського НУС. Студентська молодь активно та весело працювали, що дозволило їм швидко впорядкувати прилеглу до кафедри обліку і оподаткування територію.

Ярмарка вакансійЧитати повністю

Ярмарка вакансій

Участь студентів 41-о та 21 к-о груп у заходах на рівні університету – Ярмарка вакансій. Такий захист це можливість познайомитись із підприємствами, отримати контакти, збагнути вимоги роботодавців до молодих кадрів, цікаві зустрічі, здобуття досвіду щодо працевлаштування.

Гостьова лекція з бухгалтерського облікуЧитати повністю

Гостьова лекція з бухгалтерського обліку

02 березня 2020 року відбулось лекційне заняття із навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів освітнього ступеня «Молодший бакалавр» із залученням фахівців – практиків.

Відкрите заняттяЧитати повністю

Відкрите заняття

27 лютого 2020 року відбулося відкрите практичне заняття доцента кафедри обліку і оподаткування Галини Аніщенко для студентів 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» з дисципліни «Бухгалтерський облік - загальна теорія». Тема заняття: «Розрахунок амортизації основних засобів різними методами».