29.05.2018
Допомога по вагітності та пологах. Відповіді на запитання.Читати повністю

Допомога по вагітності та пологах. Відповіді на запитання.

Відповідно до законодавства України, зокрема до статті 7 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на отримання грошової виплати по вагітності та пологах у 2018 році має кожна вагітна жінка (в тому числі неповнолітня), але розмір допомоги та порядок її отримання безпосередньо залежить від статусу одержувача. Мова йде про те — працює жінка, вчиться, є приватним підприємцем, військовослужбовцем або безробітною.

29.05.2018
Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney.UAЧитати повністю

Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney.UA

Відповідне рішення прийнято у зв’язку із застосуванням персональних спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) до платіжної організації внутрішньодержавної системи розрахунків “WebMoney.UA” (Дочірнього підприємства “Фінансова компанія “ЕлМІ”) згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 02.05.2018 р. “Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеним в дію Указом Президента від 14.05.2018 р. № 126/2018.

28.04.2018
Наукове стажування у Польщі!!!Читати повністю

Наукове стажування у Польщі!!!

18 – 21 квітня 2018 року у м. Варшава доцент кафедри обліку і оподаткування Іванова Н.А. та доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Лиса Н.В. пройшли наукове стажування для освітян.

Вітаємо кращих доповідачів студентської конференціїЧитати повністю

Вітаємо кращих доповідачів студентської конференції

Традиційно 25 квітня в Умнському НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана. На кафедрі обліку і оподаткування було проведено секційне засідання (Секція обліку і оподаткування).

23.04.2018
Участь студентів кафедри обліку і оподаткування в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

Студенти кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС – Бездітна Тетяна Юріївна та Недільська Анастасія Василівна вкотре підтвердили високий рівень знань та практичних навичок.

11.04.2018
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ!Читати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ!

10 квітня 2018 року на кафедрі обліку і оподаткуваня відбувся науково-практичний семінар "Практичні аспекти обліку і оподаткування найманих працівників: реформування та перспективи".