11.05.2019
Хай сяє сонцем в серці слово "МАТИ"!!!Читати повністю

Хай сяє сонцем в серці слово "МАТИ"!!!

11 травня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась виховна година майстер-клас присвячена до День матері в Україні, який цього року відзначатимуть 12 травня. Це свято – привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина в світі.

«Хто не знає свого минулого той не вартий майбутнього»!Читати повністю

«Хто не знає свого минулого той не вартий майбутнього»!

Цей вислів повинен бути спонукальним для молоді і студентства Уманського НУС. Тому студенти 11-о та 11-ко груп спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали музей історії Уманського НУС. 175-річна історія існування університету водночас вражала і захоплювала слухачів.

04.05.2019
Вітаємо Михайловину Світлану Олексіївну  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Михайловину Світлану Олексіївну з Днем Народження!

В радісний і світлий День народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

25.04.2019
Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник з обранням на посаду завідувача кафедри обліку і оподаткування!Читати повністю

Шановна Людмила Юріївна! Вітаємо Вас з призначенням на посаду завідувача кафедри обліку і оподаткування! Нова посада – нові можливості, що відкривають горизонт. Нехай шлях до нього буде захоплюючим, приємним, наповненим успіхом. У Вашому активі – вагомі професійні досягнення та управлінський талант. Щиро бажаємо конструктивної роботи, творчої енергії для досягнення значних успіхів у всіх починаннях,ефективного вирішення викликів сучасності.

25.04.2019
Секційне засідання  Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУСЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС

24 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції приуроченої 175 річчю Уманського НУС. В роботі секції приймало участь 58 студентів та 11 викладачів кафедри обліку і оподаткування. Протягом роботи секції було заслухано і обговорено 17 наукових доповідей студентів.

19.04.2019
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»Читати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

17 квітня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності «Облік і оподаткування».