Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Юріївну Мельник з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Людмилу Юріївну Мельник з Днем народження!!!

Віртуальна екскурсія вулицями рідного містаЧитати повністю

Віртуальна екскурсія вулицями рідного міста

Доцентом кафедри Ольгою Ратушною на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено виховну годину приурочену дням визволення м. Умані від німецько-фашистських загарбників.

Увага! ДФСУ оновила план-графік перевірок на 2019 рікЧитати повністю

Увага! ДФСУ оновила план-графік перевірок на 2019 рік

Внесено зміни у розділи І та ІІ плану-графіка. Зокрема, 86 юридичних осіб додано до плану, 25 юросіб виключено з нього, а для 117 компаній дата перевірки перенесена. Загалом у 2019 році податківці планують провести 5008 податкових перевірок

Ми за чисте довкілля!Читати повністю

Ми за чисте довкілля!

14 березня 2019 р. на території корпусу кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС було організоване масштабне прибирання. Спільними зусиллями студенти спеціальності ообліку і оподаткування зібралися задля спільної мети – зробити територію навколо корпусу місцем естетичного відпочинку як студентів, так і професорсько-викладацького складу.

06.03.2019
Мистецтво дарувати радість!Читати повністю

Мистецтво дарувати радість!

05 березня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва було проведено зустріч науково-педагогічних працівників кафедри зі студентами, які навчаються за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Облік і аудит», усіх курсів.

Конкурс молодих  поетів!!!Читати повністю

Конкурс молодих поетів!!!

З метою патріотичного виховання, підтримки творчих ініціатив молоді міста Уманською міською радою було проведено літературний конкурс молодих поетів.