Вітаємо Альону Андріївну Славгородську з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Альону Андріївну Славгородську з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Альону Андріївну Славгородську з Днем народження!!!

30.10.2018
Щире вітання Людмили Юріївни Мельник з нагоди присудження наукового ступеня доктора економічних наук!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Юріївну, вже дипломованого доктора економічних наук, із офіційним присудженням наукового ступеня та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхнення, підтримка родин та колег!

Кому чекати на підвищення зарплати в 2019 роціЧитати повністю

Кому чекати на підвищення зарплати в 2019 році

Щоб власники компаній не говорили про брак грошей і про економію, людям не варто впадати у відчай. У 2019 році на них чекає підвищення зарплат, причому у всіх галузях економіки. За даними рекрутерів, найбільше пощастить працівникам двох – аграрної та медичної. Існує дуже серйозний попит на фахівців з сільського господарства з боку агрохолдингів, і наступного року вони планують активно залучати працівників. Середні зарплати в галузі можуть досягти 20-25 тисяч. Це підвищення окладів може стати рекордним за останні роки – складе 63%. І це притому, що в 2018 році середній рівень зарплат у сільському господарстві та харчовій промисловості зріс майже наполовину.

Які документи перевіряє ДФС під час перевірок з праці? Читати повністю

Які документи перевіряє ДФС під час перевірок з праці?

Чи може ДФС перевіряти трудові відносини і чим це передбачено? Які документи перевіряє ДФС під час проведення перевірки щодо дотримання трудового законодавства?

Наша гордість!!!Читати повністю

Наша гордість!!!

Колекти кафедри обліку і оподаткування вітає студентку 11-о групи Тітову Альону із здобутим призовим місцем на змаганнях Кубку України з універсального бою. Змагання проходило 17-19 жовтня 2018 року в м. Хмельницький.

Весела та «смачна» практикаЧитати повністю

Весела та «смачна» практика

Впродовж 08-12 жовтня 2018 року студенти 11-о групи проходили виробничу практику у навчально-виробничому підрозділі Уманського НУС, де змогли познайомитись із інтенсивними технологіями вирощування зерняткових культур.