Інформаційні ресурси університетуЧитати повністю

Інформаційні ресурси університету

29.09.2022 р. студенти перших курсів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" долучились до загальнофакультетського заходу щодо ознайомлення із інформаційними ресурсами університету. У ході зустрічі начальник інформаційно-обчислювального центру Ярослав Миколайчук познайомив слухачів із сайтом закладу, вказав на розміщення на ньому корисних посилань на освітні ресурси, розкрив специфіку та пояснив використання електронного розкладу, репозитарію, moodlе.

28.09.2022
Круглий стіл "Емфітевзис: особливості договірних відносин, обліку та оподаткування"Читати повністю

28 вересня 2022 р. на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено круглий стіл за участі членів кафедри, студентів спеціальності «облік і оподаткування» та доповідачів: доцента кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана", головного редактора Uteka-Агро Вікторії Станкевич і доцента кафедри комерційної діяльності і логістики ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" Оксани Висоцької. Тема обговорення: Емфітевзис: особливості договірних відносин, обліку та оподаткування.

Навчаємося у найкращих!Читати повністю

Навчаємося у найкращих!

Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування на постійній основі підвищують свою кваліфікацію. Спеціальність «Облік і оподаткування» вимагає бути постійно в тонусі - слідкувати за щоденними змінами в законодавстві, яке стосується обліку та оподаткування.

Про нове разом із 7eminar.comЧитати повністю

Про нове разом із 7eminar.com

Впродовж тривалого періоду часу науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування відвідують вебінари та консультації першої бухгалтерської відео-платформи від компанії 7eminar.com. Чергова зустріч із підписниками 05.09.2022р. за лекторства Сергія Дроботті та Валентини Верхогляд була присвячена актуальній темі серпневої звітності з ПДВ та податкових наслідків від заборгованості в обліку. У деталях було розкрито типові помилки, які допускаються та висловлені поради щодо їх виправлення.

06.07.2022
Старт практичної підготовки студентів спеціальності 071 Облік і  оподаткуванняЧитати повністю

Старт практичної підготовки студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування

З 04 липня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва розпочалась навчальна практика для здобувачів освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування.

27.06.2022
Науково-практичний семінар «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ»Читати повністю

Науково-практичний семінар «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ»

21 червня на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС було проведено науково-практичний семінар на тему: «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В АГРАРНИХ ФОРМУВАННЯХ».