17.11.2021
Вітаємо з нагородою!Читати повністю

Вітаємо з нагородою!

Колектив кафедри обліку і оподаткування вітає студентку 11 м-о групи - Діану Малаховецьку з отриманням подяки Уманської міської ради, міського голови за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики у в. Умань, активну громадянську позицію, популяризацію молодіжного руху та з нагоди Міжнародного дня студента!

17.11.2021
Гостьова лекція "Економетричне моделювання..." з залученням польських колегЧитати повністю

Гостьова лекція "Економетричне моделювання..." з залученням польських колег

Гостьова лекція є ефективною формою налагодження співробітництва між закладами вищої освіти, комунікації науковців та здобувачів вищої освіти! Так, 17 листопада 2021 року відбулася гостьова лекція з польським колегою - dr Paweł Kaczmarczyk (доктор Павло Качмарчик) – декан факультету суспільних наук Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku.

Круглий стіл  «Облік – мова бізнесу»Читати повністю

Круглий стіл «Облік – мова бізнесу»

10 листопада 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбувся третій круглий стіл «Облік – мова бізнесу» із залученням теоретиків, науковців, практиків, здобувачів освіти, присвячений Міжнародному дню бухгалтера.

Гостьова лекція "Управління часом" з залученням польських колегЧитати повністю

Гостьова лекція "Управління часом" з залученням польських колег

5 листопада 2021 р. за сприяння Центру міжнародної освіти і співпраці УНУС у рамках співпраці між Уманським національним університетом садівництва, Академією ім. Якуба з Парадижу у Гожуві-Великопольському (Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim) і Мазовецьким державним університетом в Плоцьку (Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku) розпочато проведення циклу гостьових лекцій для студентів факультету економіки і підприємництва, серед яких і здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування". Окрім студентів, до лекції активно залучилися також науково-педагогічні працівники факультету економіки і підприємництва.

22.10.2021
І тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»!Читати повністю

І тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»!

21 жовтня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів 2 курсу скороченого терміну навчання, 4 курсу освітнього ступеню «бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеню «магістр» факультету економіки і підприємництва УНУС.