08.11.2018
ВРУ схвалила нову модель оподаткування авто з «єврономерами»Читати повністю

ВРУ схвалила нову модель оподаткування авто з «єврономерами»

Верховна Рада України прийняла законопроект №8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».

08.11.2018
Змінився Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для надання фінансової підтримки фермерівЧитати повністю

Зміни внесені постановою КМУ від 24.10.2018 р. №911 та набрали чинності 7 листопада 2018 року (з дня офіційного опублікування). Зокрема, уточнено, що фінансова підтримка надається:

08.11.2018
Змінено порядок призначення та виплати держдопомогиЧитати повністю

Змінено порядок призначення та виплати держдопомоги

Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

«Мова ділової людини»!Читати повністю

«Мова ділової людини»!

У рамках декадника кафедри обліку і оподаткування «Облік – мова бізнесу», присвяченого святкуванню Міжнародного дня бухгалтера, 08 листопада 2018 року відбувся відкритий виховний захід на тему: «Мова ділової людини». Зустріч відбулась саме напередодні святкування Дня української писемності та мови, який відзначають 09 листопада.

Інтелектуальний двобій «Що? Як? Скільки?»Читати повністю

Інтелектуальний двобій «Що? Як? Скільки?»

У рамках декадника кафедри обліку і оподаткування «Облік – мова бізнесу», присвяченого святкуванню Міжнародного дня бухгалтера, 07 листопада 2018 року відбувся інтелектуальний двобій «Що? Як? Скільки?». У грі взяли участь студенти спеціальності «Облік і оподаткування» усіх освітніх рівнів.

Анонс декаднику "Облік - мова бізнесу"Читати повністю

Анонс декаднику "Облік - мова бізнесу"

Протягом 07-14 листопада 2018 року кафедра обліку і оподаткування проводитиме декадник, присвячений святкуванню Міжнародного дня бухгалтера «Облік – мова бізнесу». Планується провести зустрічі, круглі столи, науковий студентський гурток, тематичні виховні години, інтелектуальні ігри. Запрошуємо колег, співробітників, студентів долучитись до запланованих заходів.