20.05.2016
Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»Читати повністю

На базі Тернопільського національного економічного університету 11-13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

06.05.2016
Працевлаштування студентів  спеціальності «облік і аудит» Уманського НУС!!!Читати повністю

Працевлаштування студентів спеціальності «облік і аудит» Уманського НУС!!!

5 травня 2016р. на кафедру «обліку і оподаткування» Уманського НУС з професійним візитом завітали представники ТОВ ПК «Зоря Поділля»: Головний бухгалтер Тетяна Михайлівна Іващенко та старший бухгалтер Вікторія Михайлівна Корніленко.

01.05.2016
Підвищення заробітної плати!!!Читати повністю

Підвищення заробітної плати!!!

Починаючи з 01 травня 2016 р. посадові оклади (тарифні ставки) працівників будуть розраховуватись з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду – 1185 гривень.

26.04.2016
Міжнародний науково-практичний семінар  "Економіка і знання"Читати повністю

Міжнародний науково-практичний семінар "Економіка і знання"

Доцент кафедри обліку і аудиту, Людмила Мельник, взяла участь у Міжнародному науково-практичному семінарі "Економіка і знання", який відбувся 22 квітня 2016 року в м. Дніпропетровськ.

22.04.2016
Зустріч з відомими випускниками кафедри обліку і аудиту!Читати повністю

Зустріч з відомими випускниками кафедри обліку і аудиту!

22 квітня 2016р. кафедра обліку і аудиту радо вітала високоповажних гостей, які в свій час закінчили Уманський національний університет садівництва.

22.04.2016
Вітаємо з ювілейною нагородою завідувача кафедри обліку і аудиту Володимира Семеновича Уланчука!Читати повністю

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає доктора економічних наук, професора - завідувача кафедри обліку і аудиту з високою ювілейною відзнакою "200 років з Дня народження Т.Г. Шевченка" з нагоди 40-річчя факульету економіки і підприємництва.