01.06.2017
Вітаємо переможців!!Читати повністю

Вітаємо переможців!!

Традиційно в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації зі спеціальності «Облік і аудит».

24.05.2017
Вітаємо Шевченко Наталю Олександрівну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Шевченко Наталю Олександрівну з Днем Народження!

Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаємо бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою.

Цікаві зустрічі з майбутніми абітурієнтами!Читати повністю

Цікаві зустрічі з майбутніми абітурієнтами!

27 квітня 2017 року на кафедру обліку і оподаткування вкотре завітали студенти з Ананьївського аграрно-економічний коледжу Уманського НУС.

ОГОЛОШЕННЯ!Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!

17 квітня 2019 року о 1500 (Аудиторія) № 267 на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбудеться науково-практичнийо семінар на тему: "Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності "Облік і оподаткування".

04.04.2017
Озеленення кафедри обліку і оподаткування!Читати повністю

Озеленення кафедри обліку і оподаткування!

З настанням теплих днів колектив та студенти кафедри обліку і оподаткування активно взялися за упорядкування прилеглої території.