12.05.2021
Головна книга та інші регістри бухгалтерського обліку зазнають змінЧитати повністю

Головна книга та інші регістри бухгалтерського обліку зазнають змін

З метою приведення Методичних рекомендацій по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2000 № 356, у відповідність до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку, Мінфін підготував проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку».

04.05.2021
Результат плідної співпраці!Читати повністю

Результат плідної співпраці!

Колектив кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС завершив теоретично-практичне навчання по роботі з комп'ютерною програмою "М.Е.DOK" та отримав відповідні сертифікати, які посвідчують право на зарахування підвищення кваліфікації в обсязі 150 годин (5 кредитів).

27.04.2021
Перемога команди кафедри обліку і оподаткування в «Агрополітичних дебатах»Читати повністю

Перемога команди кафедри обліку і оподаткування в «Агрополітичних дебатах»

В рамках проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» 19-20 квітня 2021р. на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС було проведено конкурс «Агрополітичні дебати». Агрополітичні дебати – це формалізоване обговорення певних тем з області аграрної політики.

22.04.2021
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференціїЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції

22 квітня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова.

21.04.2021
І етап міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту   Читати повністю

Незважаючи на виклики сьогодення і ситуацію, яка склалася нині в Україні, наші студенти ведуть активну наукову діяльність. Так, відповідно до наказу МОН від 02.02.2021 року та рішення вченої ради факультету економіки і підприємництва на базі кафедри обліку і оподаткування проведено I етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Весняне прибирання території університетуЧитати повністю

Весняне прибирання території університету

Територія студентського містечка Уманського НУС є найулюбленішим місцем для спілкування та відпочінку студентів. Тому, ми завжди ретельно слідкуємо за чистотою та благоустроєм території, намагаємося зробити її ще кращою.