Навчання НПП триваєЧитати повністю

Навчання НПП триває

Продовжено навчання для викладачів кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС. Заняття присвячене актуальному питанню - сучасним підходам до роботи із програмними реєстраторами розрахункових операцій (ПРРО).

На шляху до діджиталізації!Читати повністю

На шляху до діджиталізації!

5 квітня 2021 року для науково-педагогічних працівників кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС розпочато триденний курс підвищення кваліфікації на тему: «Програмні технології електронного документообігу».

26.03.2021
Вебінар для гарантів освітніх програм та груп забезпечення якості освітиЧитати повністю

Вебінар для гарантів освітніх програм та груп забезпечення якості освіти

25.03.2021р. викладачі кафедри обліку і оподаткування долучилися до роботи вебінару підготовленого Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти для гарантів та груп забезпечення якості освітніх програм.

23.03.2021
5 причин, чому варто обрати факультет економіки і підприємництва Уманського НУСЧитати повністю

5 причин, чому варто обрати факультет економіки і підприємництва Уманського НУС

Студенти про 5 причин, чому варто обрати факультет економіки і підприємництва Уманського НУС

Наукові орієнтириЧитати повністю

Наукові орієнтири

11 березня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулось чергове засідання наукового студентського гуртка для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» усіх освітніх ступенів.