01.12.2021
 THE OPEN MEETING OF STUDENTS BETWEEN THE UNIVERSITIES OF UKRAINE AND POLANDЧитати повністю

THE OPEN MEETING OF STUDENTS BETWEEN THE UNIVERSITIES OF UKRAINE AND POLAND

On November 29, 2021, the Department of Accounting and Taxation of Uman National University of Horticulture hosted an open meeting of students between the universities of Ukraine and Poland. Representatives of the University of Business in Wrocław joined the online communication bridge. Among the guests, the speakers were Daryna Kharchenko and Maria Hryhorova, who are currently receiving higher education in Wroclaw.

Підвищення кваліфікації НПП триваєЧитати повністю

Підвищення кваліфікації НПП триває

30 листопада 2021 р. стартував другий день вебінару "РРО у ФОП: новий порядок товарного обліку" організований Онлайн-школою AVS.

01.12.2021
Особливості комунікації при працевлаштуванні на роботуЧитати повністю

Особливості комунікації при працевлаштуванні на роботу

30 листопада 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр та магістр долучилися до циклу семінарів на тему «Особливості комунікації при працевлаштуванні на роботу».

Підвищення кваліфікації НППЧитати повністю

Підвищення кваліфікації НПП

29 листопада розпочато триденний вебінар на тему: "РРО у ФОП: новий порядок товарного обліку" організований Онлайн-школою AVS. Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування долучилися до організованого заходу. Спікер - Олександра Герасименко, власник і керівник бухгалтерської компанії "Альфа Голд".

Вітаємо Лідера факультету 2021!Читати повністю

Вітаємо Лідера факультету 2021!

За результатами щорічного конкурсу " Лідер факультету 2021" перше місце вибороли дві прекрасні, талановиті дівчини, гордість факультету економіки і підприємництва: серед них студентка спеціальності "Облік і оподаткування" - Лідія Хамходера (21-о група)!

Засідання робочої групи кафедри обліку і оподаткуванняЧитати повністю

Засідання робочої групи кафедри обліку і оподаткування

18 листопада 2021 р. відбулося засідання робочої групи кафедри обліку і оподаткування. Зустріч була організована за допомогою навчальної платформи Zoom.