+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

17.11.2017
Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Кучеренко Тамару Євгеніївну з Днем Народження!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Читати повністю

16.11.2017
 Вітаємо з Днем студента!Читати повністю

Вітаємо з Днем студента!

Щирі вітання студентам Уманського НУС! Прийміть наші вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай все вам дається легко, із задоволенням, хай радує вас кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаюємо вірних друзів, взаємного кохання і здоров’я!

Читати повністю

10.11.2017
Щира подяка донорам!Читати повністю

Щира подяка донорам!

Родина Зеленої Ірини Павлівни щиро і сердечно дякує студентам факультету економіки і підприємництва, які стали донорами для дівчини. Переливання крові значно допомогло в лікуванні дівчини! ДЯКУЄМО!!!

Читати повністю

06.11.2017
Терміново потрібна допомога!!!Читати повністю

Терміново потрібна допомога!!!

Звертаємося до всіх небайдужих - терміново потребує допомоги Зелена Ірина Павлівна - студентка 21- ко групи спеціальності "Облік і оподаткування" Уманського національного університету садівництва. На даний момент знаходиться в реанімації Уманської міської лікарні з діагнозом "МЕНІНГІТ" під питанням. Кожного дня потрібні великі суми коштів.

Читати повністю

02.11.2017
Засідання наукового гуртка!Читати повністю

Засідання наукового гуртка!

01.11.2017 р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Науково-практичні бухгалтерські студії».

Читати повністю