+38 (04744) 3-44-41
Меню

Новини

24.02.2016
Захист магістерських робіт на кафедрі обліку і аудитуЧитати повністю

Захист магістерських робіт на кафедрі обліку і аудиту

Захист дипломних робіт проводився з 22 по 23 жовтня 2016 року. Захист відбувався у відповідності з вимогами щодо організації та порядку роботи екзаменаційних комісій.

Читати повністю

23.02.2016
Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотніЧитати повністю

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

22 лютого 1 лекція на кафедрі обліку і аудиту була присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні. Перед початком промови «Звучить музика «Пікардійська терція». Перед студентами виступив професор кафедри обліку і аудиту В.С. Уланчук: «Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Тих для кого «справедливість, «гідність», «свобода», «Україна» були не просто слова, а сенс життя.

Читати повністю

17.02.2016
 Вітаємо Коваль Ольгу Григорівну  з Днем Народження!Читати повністю

Вітаємо Коваль Ольгу Григорівну з Днем Народження!

Колектив кафедри обліку і оподаткування щиро вітає Коваль Ольгу Григорівну з ЮВІЛЕЄМ!!!

Читати повністю

06.02.2016
Цікаві традиції студентів з різних країнЧитати повністю

Цікаві традиції студентів з різних країн

Протягом століть студенти з різних країн вигадували найрізноманітніші ритуали, щоб хоч якось урізноманітнити нудне навчання. Ці звичаї передавалися з покоління в покоління, перетворюючись з часом в традиції, які існують і донині. Мабуть, всі студенти знають, що означає «посвята в студенти», «екватор», «випускний» - ці дійства поширені практично всюди. Однак є й традиції, характерні виключно для того чи іншого університету.

Читати повністю

04.02.2016
Розвиток інституту професійних бухгалтерівЧитати повністю

Розвиток інституту професійних бухгалтерів

04 лютого 2016 року за ініціативи Інституту обліку і фінансів Національної академії аграрних наук та Уманського національного університету садівництва відбувся семінар для головних бухгалтерів аграрних підприємств Уманщини.

Читати повністю

29.01.2016
Порядок нарахування та сплати ЄСВ з лікарняних і декретних: коротко про головнеЧитати повністю

Порядок нарахування та сплати ЄСВ з лікарняних і декретних: коротко про головне

З 01.01.2016 р. виключено п. 11 ч. 1 ст. 4 Закону про ЄСВ. Ця норма передбачала, що платниками ЄСВ є особи, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності, перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, утримання ЄСВ здійснювалось у розмірі 2%. Враховуючи зміни до абз. 7 п. 1 ч.1 ст. 4 Закону про ЄСВ, тепер платниками ЄСВ є роботодавці: підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, військові частини та органи, які виплачують грошове забезпечення, допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, допомогу або компенсацію відповідно до законодавства для осіб, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності, перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами.

Читати повністю