Завжди пізнавально та весело!Читати повністю

Завжди пізнавально та весело!

20 жовтня 2021 року в рамках співпраці закладів освіти на кафедру обліку і оподаткування завітали випускники Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

06.10.2021
Участь НПП кафедри обліку і оподаткування в online-семінарі "Електронні трудові книжки та Е-лікарняні"Читати повністю

05 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівника кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС взяли участь у ONLINE-СЕМІНАРІ "Електронні трудові книжки та е-лікарняні" організаторами якого виступили Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України спільно з Пенсійним фондом України і Фондом соціального страхування.

Бінарна лекція з бухгалтерського облікуЧитати повністю

Бінарна лекція з бухгалтерського обліку

30 вересня 2021 року на кафедрі обліку і оподаткування Уманського НУС відбулась бінарна лекція з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік (загальна теорія)» (лектор – доцент Галина Аніщенко) спільно з кафедрою економіки, підприємництва, обліку і аудиту Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького (лектор – доцент Олена Лаврова-Манзенко) у рамках співпраці закладів освіти.

17.09.2021
Вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУСЧитати повністю

Вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС

16 вересня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування та здобувачі вищої освіти взяли участь у вебінарі: «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС». Спікером заходу була завідувач відділу моніторингу якості освіти Уманського НУС, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Ніна Пітель.

16.09.2021
Викладацька майстерність разом із експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Читати повністю

15 вересня 2021 року Національним агентством із забезпечення якості освіти (НАЗЯВО) разом із компанією Unicheck було проведено вебінар «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів». Учасниками вебінару стали також науково-педагогічні працівники Уманського НУС серед яких завідувач кафедри обліку і оподаткування Людмила Мельник.

16.09.2021
Здоров'я понад усе!Читати повністю

Здоров'я понад усе!

15 вересня 2021 р. з метою популяризації здорового способу життя серед студентства і професорсько-викладацького колективу в Уманському НУС на факультеті економіки і підприємництва відбувся День здоров’я.