Щира подяка донорам!Читати повністю

Щира подяка донорам!

Родина Зеленої Ірини Павлівни щиро і сердечно дякує студентам факультету економіки і підприємництва, які стали донорами для дівчини. Переливання крові значно допомогло в лікуванні дівчини! ДЯКУЄМО!!!

06.11.2017
Терміново потрібна допомога!!!Читати повністю

Терміново потрібна допомога!!!

Звертаємося до всіх небайдужих - терміново потребує допомоги Зелена Ірина Павлівна - студентка 21- ко групи спеціальності "Облік і оподаткування" Уманського національного університету садівництва. На даний момент знаходиться в реанімації Уманської міської лікарні з діагнозом "МЕНІНГІТ" під питанням. Кожного дня потрібні великі суми коштів.

02.11.2017
Засідання наукового гуртка!Читати повністю

Засідання наукового гуртка!

01.11.2017 р. на кафедрі обліку і оподаткування відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Науково-практичні бухгалтерські студії».

31.10.2017
.Читати повністю

.

Учні випускних класів та випускники коледжів, технікумів, училищ, ловіть момент виграшу головниго призу конкурсу: зовнішнього акумулятору - POWER BANK.

31.10.2017
Cемінар-практикум "Особливості оподаткування та ведення бухгалтерського обліку на сільськогосподарському підприємстві" Читати повністю

27 жовтня 2017 р. доценти кафедри обліку і оподаткування - Г.Ю. Аніщенко та Н.О. Шевченко узяли участь у семінарі-практикумі: «Особливості оподаткування та ведення бухгалтерського обліку на сільськогосподарському підприємстві», організаторами якого виступили Громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та редакція видання «Баланс Агро».

29.10.2017
Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини Читати повністю

Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Хто має право на допомогу? Куди звернутися для призначення? Який розмір допомоги? Коротко найголовінші моменти, які потрібно знати, нагадав міністр юстиції П. Петренко.